Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megmondjam ezt így az új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmondjam ezt így az új csinosnak mondott barátnőmnek? Ha emiatt ott hagy akkor nem szeretet?

Figyelt kérdés

31 éves vagyok a párom meg 28.

Azt mondják az ismerősök, barátok hogy kivételesen szép lány, szerintem is az, habár az ugye nem mérvadó..

Na most azt mondanám neki, hogy még teljesen szűz vagyok és hogy ugye segítene benne, ha odakerülünk majd, megtanítani dolgokra, mert eléggé izgulok az elsőtől.


2018. máj. 16. 22:45
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
12%

Be ne valld! Azonnal röpülsz.


Majd az első után mond meg, főleg ha sérteget, szid, panaszkodik, gúnyol.

2018. máj. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
8%
Szerintem ne mondd el.
2018. máj. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
19%
Előbb várd meg, hogy menthettlenül beléd habarodjon! Én tuti elzavarnálak. 32 évésen csak a mentális betegek szoktak szüzek lenni
2018. máj. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
86%
Hogy tudtál egy ilyen jó nőt harmincas szűzként levadászni? Te tudsz valamit...
2018. máj. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
83%

#3


Tapló általánosítás. Ilyen erővel aki 14-16 évesen veszti el az olcsó ribi. Ugyanúgy tapló általánosítás lenne.

2018. máj. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
94%
Igen, kezd hazugsággal, biztos alapokon fog állni a kapcsolat.
2018. máj. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

4. Magam sem tudom, elég rámenős típus. Kolléganőm és nagyon sokat vagyunk voltunk együtt, így kialakult egy valamiféle kapcsolat, aztán most több is lett.

Sajnos sose volt sikerem a nőknél, szóval kicsit meglepett a dolog.....hogy tudok-e valamit azt nem tudom :) de ez most összejött úgy érzem, csak nem akarom elveszteni

2018. máj. 16. 22:54
 8/27 anonim ***** válasza:
98%
Miért lényeges, hogy csinosnak mondott? Ezek alapján kettőtök közül te tűnsz a felszínesnek
2018. máj. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
88%
Ne úgy kezdd,hogy "ja,amúgy még nem volt barátnőm",csak úgy,felütés nélkül.Ha szóba kerül,hogy volt-e már kapcsolatod,elmondhatod,hogy még nem,de ilyenkor ne menj át picsogósba,hogy csúnya gonosz nők eddig nem álltak le veled,és baxatlan agglegény vagy,mert az kiábrándító.
2018. máj. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
16%

#6


Ja, vagy kezdje őszintén és másnap vége az egésznek "nincs köztünk kémia" mesével a nő részéről.


Fontos az őszinteség, de ebben nem szabad. Ez olyan minthogy fontos a tisztaság, de a börtönben nem hajolunk le a szappanért.

2018. máj. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!