Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más férfiaknál is gyakori,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más férfiaknál is gyakori, hogy egy idő után alárendeltté válnak a párkapcsolatukban?

Figyelt kérdés
Nálam ez úgy pár éve történt meg. Egyre ritkábban szóltam vissza ha nem tetszett valami, és mára már eléggé engedelmes lettem neki. Úgy érzem ő ezt meg is érezte rajtam és picit talán vissza is él vele, de engem em zavar. Az utóbbi években elég komoly függőségi viszony alakult ki köztünk, ami az anyagiakat is nagyban érinti. Bár igazából már izgat is a dolog, mármint az, hogy ő irányít és hatalma van felettem. Barátaim szerint ez veszélyes helyzet, mert akár csúnyán rá is faraghatok ezzel a túlzottan engedékeny, meghunyászkodó természetemmel. Ti mit gondoltok erről? 38/F

2018. máj. 17. 10:03
 1/4 iamaveryniceguy ***** válasza:

Soha nem voltam még alá-felérendelt kapcsolatban. Mindkettőnk szava ugyanannyit ért a kérdésekben.


Megvoltak a területek, hogy ki mihez ért jobban, így azokban a másik fél volt az alkalmazkodóbb.

Ezek alatt azt kell érteni pl, hogy "milyen TV/Latopot/..." vegyünk. Ehhez én értettem.

A fontos döntéseket viszont mindig közösen hoztuk meg és addig beszélgettünk róla, amíg közös megoldást nem találtunk.


---------------------

A szex más tészta. Ott voltak már párjaim, akik szerették az alárendelt szerepet, DE csak és kizárólag szex alatt. Semmikor máskor nem volt ez jelen a kapcsolatunkban.

Egyszer vagy kétszer előfordult a szerepcsere is, de azt csak párom kíváncsiságából csináltuk (nem tetszett neki a végeredmény).

2018. máj. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%

Sajna idővel aki jobban szeret az többet szenved....

Én is így voltam ki is csinált a nő érzelmileg idegileg anyagilag.


Akinek mindent megadsz annak sosem leszel elég!

2018. máj. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szóval nem is papucs vagy, hanem inkább egy anya-fia kapcsolat-szerű dolog van köztetek?
2018. máj. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Lifeishard ***** válasza:

Szerintem is veszélyes.

32/F

2018. máj. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!