Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az. Hogy folyton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az. Hogy folyton azon töröm a fejemet, hogy elhagyom a páromat és alig várom, hogy bakizzon, de mikor megjelenik, örülök, hogy mégis van nekem?

Figyelt kérdés
4 éves kapcsolat, 26 évesek vagyunk, én vagyok a nő.
2018. máj. 17. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:
A hétköznapok elmossák azt, amire valóban figyelned kellene... hogy szereted.
2018. máj. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Önbizalmad rendben van?
2018. máj. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ambivalens érzések. Nem túl jó jel, hogy ballépéseket akarsz belőle kicsikarni, remélem, azért belehajszolni nem akarod ilyenekbe. Szerintem kezdesz belőle kiszeretni, és igazából nem neki örülsz, mikor megjelenik, hanem annak, hogy nem vagy egyedül.
2018. máj. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Te mar csak az egyedullettol felsz, a parodat nem szereted igazan.
2018. máj. 18. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert nem szereted a párodat, csak épp kapcsolatfüggő vagy.
2018. máj. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!