Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavar, hogy nem vesz figyelemb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar, hogy nem vesz figyelembe, de nem akarom megbántani?

Figyelt kérdés

Külföldön élünk a párommal. Hazalátogattunk a héten Magyarországra. Egész héten a haverjaival bandázott. Ma este elmentünk 10en moziba, most pedig még bandáznak kicsit. Azthittem, hogy az éjszakát kettesben tölthetjük, de most közölte a haverjával, hogy nyugodtan aludjon nálunk, ami azt jelenti, hogy egy 1 szobás lakásban, tehát kb. köztünk.

Tőlem megsem kérdezte...

Én vagyok ma a sofőr, én mondtam, hogy szívesen hazaviszem a srácot, de ő meg erősködik, hogy aludjon nálunk. Nyilván a haverjai előtt nem fogok hisztizni, de nekem ez nagyon rosszul esik.

22/L 22/F


2018. máj. 17. 23:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

félre hívod a fiúdat és megmondod neki hogy legközelebb megkérdezhetett volna mert így egy jó nagy dugásról fog lemaradni veled...Higgadtan kell ezt közölni így félrehívva mert mindenki előtt ezt nem szabad mert még a higgadt dolgok is hisztinek tűnnek...

néma gyereknek anyja sem érti a szavát :D

2018. máj. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fiatal, fel akar vágni, szerintem még nem döntött hogy te vagy a haverok fontosak. Nem is csoda, de ha tényleg a párja vagy és nem csak a "csaja" akkor megmondhatnád neki hogy mit akarsz neked is fel kell nőni a feladathoz
2018. máj. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tegnap nem volt ezzel probléma, ugyanennek a srácnak megmondta, hogy bocs, de nem. Nem tudom, hogy megfeledkezett rólam vagy mi van. De másik 2 fiú egyedül lakik, náluk bőven aludhatna.
2018. máj. 17. 23:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Külföldön éltek. Gondolom együtt. Akkor hagy haverozzon már ebben a pár napban....
2018. máj. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!