Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rossznak érzem magam, viszont...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossznak érzem magam, viszont úgy gondolom igazam van?

Figyelt kérdés

Másfél éve ismerkedtünk meg. Voltak nagyon nehéz időszakaim/időszakaink, de túléltük. Viszont nagyon zavart egy ideig, hogy nagyon ritkán csinálunk együtt valamit. Nincs közös nap, közös délután, közös hétvége, csak az esték. Én addigra fáradt vagyok, mert korán kelek, ő meg fáradt, mert sokat dolgozik (14-16 órákat). Megértem, hogy van egy vállalkozása és az az első, de a szabadidejét is mással tölti, vagy ha velem, akkor is sietnie kell valahova mindig.


Megértem, hogy az alkalmazott nem zárhat be, nem bízik annyira benne, de 22.00-kor van záróra, minek elindulni 19.30-kor?? Felhoztam nemegyszer, aztán ráuntam és igen, nem jól csináltam, írtam, piszkáltam... De most (tegnap) aztán "elkezdett tenni" érte/értünk...de engem már nem érdekel. Beletörődtem, úgy döntöttem elég az este. Inkább nézem, amot szeretek meg csinálom a dolgom. Most akkor rossz vagyok? Vagy együtt kellene működnöm és menjek bele, hogy mpst kezdjünk együtt csinálni "valamit" nappal is?


2018. máj. 18. 09:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Én olyan bizonytalannak érzem magam mostanában, vagy mégsem?😀 És te hogy vagy ezzel...
2018. máj. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Jaajj, de humoros!!!
2018. máj. 18. 10:28
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Az....
2018. máj. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Véletlenül nem egy albán? 😂

Sok lány sír utánuk konkrétan ugyanezzel a gondokkal. Lehet a feleségét és a gyerekeit gyorsan meglátogatja mielőtt menne bezárni.

2018. máj. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Igen, együtt kellene vele működnöd, hogy valahogy értelmet valázsoljatok ebbe a kapcsolatnak nevezett f..talicskába.

Mert ez igy egy nap kalap semmi. Nem töltötök együtt semmi minőségi időt, este hazajár aztan ennyi. Mással tölti a szabadidejét? Miért? Miert nem akar veled lenni olyankor, akit szeret? Jó, hogy van család meg barátok, rájuk is kell néha idő, de rád sosincs? Hétvége se? És te ezzel megelégszel, neked ez a kapcsolat? Miért megy el olyan "korán" bezárni? Ennyire nem bír veled mit kezdeni? Nem értem. Én az ilyen nagyon rövid ideig tűrtem volna csak el. Aztán most hogy lenne végre változás, már visszakozol. Tényleg nem ertelek titeket...

2018. máj. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

A "változást" megelőzte eg, 3 napos cirkusz. Elmondtam, hog, aklor legyem mással, aludjon máshol, főzzön magának és csináljon, amit akar... Én feladom.

Magyar, nem albán... Nem keveredek más kultúrájú emberekkel, mert félek tőlük.

2018. máj. 18. 14:08
 7/12 anonim ***** válasza:
Jo és akkor most hiába való volt a cirkusz? Állj ki magadért. Ne elegedj meg ennyivel, mert ez a kapcsolat, már ha lehet így nevezni, nem vezet sehova.
2018. máj. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Így már csak kierőszakoltnak érzem. Nem esne jól az úgy már.
2018. máj. 18. 14:23
 9/12 anonim ***** válasza:

Akkor meg abba kell hagyni a kapcsolatot és kész. Nekem is volt egy ehhez hasonló. Én nem cirkuszoltam. Párszor próbáltam megbeszélni vele, jelezni hogy ez így nekem nem jó, hasztalan, meg én voltam a sz.r. Aztán meguntam és leléptem. Akkor már bezzeg ment a kapálózás, hogy beszéljük meg, változtat stb. de már nem érdekelt. És cseppet sem bántam meg a szakitást. Rövid az élet, nem pazarlok el éveket olyanra akitől ennyire nem várhatok alap dolgokat.

A te pasid is ki tudja merre jár mikor zárni megy, meg egyéb szabadidejében...

De hát te tudod. Ha neked ez kell, hogy csak este befeküdjön melléd dugni (vagy meg azt se), akkor hajrá. Csak akkor meg ne panaszkodj.

2018. máj. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem szoktam panaszkodni, ide írtam egy kérdést és ennyi.
2018. máj. 18. 15:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!