Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azért nem vitt el a találkozór...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért nem vitt el a találkozóra mert szégyenl?

Figyelt kérdés

A páromnak új munkahelye lett nemrégiben és az új kollégáival elment iszogatni. Ami rosszul esett, hogy azoknak a nőknek és férfiaknak mind ott volt a párja, már amelyiküknek van csak engem nem vitt el.

Ha a régi baráti társasággal megy valahova, akkor mindig elvisz engem is.

Lehet,hogy azért nem vitt el mert alig beszélek társaságban, csak ha kérdez valaki? Vagy mert én csak 19 éves vagyok, ők meg 23 felettiek?


2018. máj. 18. 14:24
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Tehát itt csoportos gondolatolvasásra hívod a válaszolókat ahelyett, hogy megkérdeznéd tőle?
2018. máj. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
14%
Az uj kolleginat szurja helyetted. Enyire egyszeru
2018. máj. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Semmi furcsa nincs benne hogy nem vitt magával. Te mindenhova magaddal viszed? És a többiekkel ment a párjuk...és akkor mi van? Lehet hogy legközelebb ők nem hozzák a párjukat te meg vele mész. Ne kombinálj!
2018. máj. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%

Ő az újfiú, egyelőre be kell illeszkednie, nem feltétlenül a legjobb, ha közben téged, mint külsőst pesztrál. Ez olyan, hogy állásinterjúra se viszed be a párod, még akkor is ha ő vitt kocsival a helyszínre vagy bármi.

Ha beilleszkedett, akkor utána már nem lesz ilyen, egy alkalomból még nem kombinálnék.

2018. máj. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
97%
Új helyen, én is egyedül mennék. Jobb előbb közelebbről megismerni az új kollégákat.
2018. máj. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
94%

Én elsőre tuti egyedül mennék.

Sok helyen elég jó kis balhé szokott lenni.

2018. máj. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
En munkahelyemen is rendszeres az, hogy a kollégák összeülnek vacsorázni, iszogatni, beszélgetni, sokakn viszik a pártjukat is. En mivel meg csak január óta vagyok ott, nem viszem az enyémet. Először jól be akarok illeszkedni, majd utana jöhet az, higy akkor viszem a páromat is.
2018. máj. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!