Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális ha ennyire rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha ennyire rosszul vagyok, ha látjuk az exeit?

Figyelt kérdés
Barátomnak már 8 barátnője volt előttem, sajnos legtöbbjüket ismerem és ők is engem. Egy kis településen élünk. Nem tartja senkivel sem a kapcsolatot nem is szoktak beszélni, többen már a közösségi oldalon sem ismerősei. Viszont a mindennapi életben előfordulhat,hogy találkozunk velük, amitől nagyon kényelmetlenül érzem magam. Utálom,hogyha szóba kell állni velük vagy ha a barátommal beszélnek. Ezzel más is így van vagy beteges? Rosszul vagyok tőlük.

2018. máj. 18. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Én ugyan fiú vagyok és nem pont ugyanaz a helyzet, de hasonló. Nekem is volt olyan barátnőm akinek már volt 12 kapcsolata, és úgy kb 9 fiúval szexelt is. Engem ez nagyon zavart, állandóan azon kattogatam hogy fúú hány ember beszél arról hogy megdugta, meg hogy nem sokat jelenthetek már neki ha ennyi fiúval volt dolga. Kb 2 évig voltunk együtt, reménykedtem hogy elmúlik, de nem múlt el. Állandóan eszembejutottak hogy vajon hogy szexelt velük, meg egyebek. Végén ez annyira zavart hogy végül nem bírtam és szakítottunk. Szóval ja, van ilyen hogy az embert zavarják az exek.
2018. máj. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Azta k..va hát sajnos te is csak egy 9. leszel neki, nem is tudom miért van "kapcsolatba" az ilyen ember :D
2018. máj. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jesszusom hat keressetek szuzeket bszkixd hol eltek :D zard be vagy valami akkor... Atyauristen! Csezd mar le mert volt szerencsetlennek kapcsolata.....
2018. máj. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsó én azokat keresek. Mert szerintem is undorító ha valakit már a fél város megdugott. Nem tudom ezt néhány ember miért nem tudja elfogadni... vagyis tudom mert rajtuk is átment a fél város és sérti az egójukat...:D
2018. máj. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!