Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tesztelnéd, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tesztelnéd, hogy a párod alkoholista vagy sem?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk naponta több doboz sört meginna munka után (hétvégén pedig még többet), és tudni szeretnéd, hogy bírná-e sör nélkül, akkor mennyi "próbaidőt" kérnél tőle, hogy addig ne igyon sört?


Vagyis mennyi időt kellene kibírnia egy nem alkoholista személynek alkohol nélkül?


Remélem érthető...


2018. máj. 18. 22:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%

De ez az a baj, hogy nem megbízható.


Nagypapám vs apám


Nagyapám 10 sört ivott meg mindennap a munka után. Erre mindig különmunkával kereste a pénzt, a családjának mindent megadott, munkájában a legjobb volt, tisztelték, becsülték.


Apám 10 sört ivott meg mindennap (plusz felesek), a pénzt bárkitől elvette, ha épp kellett, a családját verte, a munkából kirúgták, mai napig egy óriásmájú alkesz csőcselék aki percek alatt üt, ha rájön a dolog.


Most komolyan...

2018. máj. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
77%
Leirtad, hogy alkoholista. Ennel többet meg mit akarsz?
2018. máj. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy aki alkesz, az mondjuk kiállja a próbát, aztán újult erővel bepótolja majd vagy megoldja zugivással.

Nekem voltak az alkohollal problémáim. El sem hinnéd milyen trükkökre képesek a függők. Kibírtam én hónapig is, aztán találtam alkalmat rá, hazalátogatás a szülői házba, átmenni rokonhoz, mindig találtam kibúvót.

De van olyan ismerősöm, aki a kertben ássa el a piát, majd kimegy kertészkedni késő estig. Érted.

Mennyi sört iszik? Csak sört iszik?

2018. máj. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
A csak-ot nem lekicsinylőként írtam, mielőtt...
2018. máj. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
21%

Attól még hogy valaki megiszik napi pár sört, attól még nem lesz alkoholista. Vagy ha nem őrjöng, meg tombol, mert részeg, azzal nincsen semmi baj. Mindenki mást szeret inni, van aki sört, van aki kólát, van aki ásványvizet, van aki teát stb.

Te sem örülnél kérdező, ha bevonnék tőled, amit leginkább szeretsz inni.

2018. máj. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Csak sört, napi max 3 dobozzal (1,5 l, 3%-os).

Azt mondja az alkoholmenteset is inná, nem az alkohol miatt issza, hanem az íze miatt.

Ezért gondoltam, hogy lehetne egy ilyen teszt, hogy kibírná-e h x ideig csak alkoholmenteset iszik vagy semmilyet, mert akkor kiderülne, hogy nem függő.

2018. máj. 18. 22:33
 7/17 A kérdező kommentje:
De büdös. Amit én iszom az nem (víz, tea).
2018. máj. 18. 22:34
 8/17 anonim ***** válasza:
Jaaaa, hát akkor hajrá, egy próbát megér.
2018. máj. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
87%

"Attól még hogy valaki megiszik napi pár sört, attól még nem lesz alkoholista."


Ebben nem az alkohol fajtája, hanem a rendszeressége a mérvadó.

2018. máj. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Na de mennyi időt mondjak? 2 hét, 1 hónap?
2018. máj. 18. 22:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!