Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mit szólnátok hozzá,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit szólnátok hozzá, ha a párotok elvárná tőletek, hogy tudjatok főzni, és tegyetek elé különféle ételeket? Otthagynátok?

Figyelt kérdés

2018. máj. 19. 03:23
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
90%
Igen, otthagynám.
2018. máj. 19. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
93%

Én nem hagynám ott emiatt, de ne várjon el mindent tőlem. Imádok sütni-főzni, de mondjuk két 12 órás műszak után ő is nyugodtan elém tehet mondjuk egy rizseshúst vagy valami egyszerű kaját. :D

Nekem ezzel lenne gondom, hogy ha mindig elvárná, ő viszont nem nyújtana semmit..


25N

2018. máj. 19. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
89%

# 2


Az, hogy véletlenül egybeesik a te hobbid (főzés) azzal, amit ő elvár, nem kisebbíti azt a tényt, hogy gáz a pali.

2018. máj. 19. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
90%
Kerdeses, ki hagyna ott a masikat, ha mindossze ennyi lenne a gond, bar valoszinuleg alapbol ossze sem jonnek ilyen soviniszta beutesu ferfiakkal. De hogy nem raknek ele mindig kulonfele kajakat, az tuti. Altalaban fozok talan kethetente egyszer valamit es ennel nem is lenne kedvem tobbszor, csak azert mert barki elvarja.
2018. máj. 19. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
93%

Nem lenne gond ...


Felteve ha a tobbi hazimunkaba rendesen kiveszi a reszet.

2018. máj. 19. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
14%

Négyes. Te mi a rossebet eszel ? Ugyan azt két hétig vagy fogyózol ?

31/f

2018. máj. 19. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
28%

Igen, itt csak is főzni utaló nők vannak:)

Csendes kertes részben lakók és mindegy, bolti eladó, mérnök, vállalkozó a nő rendszeresen főznek a családra.

Gyakori az, ahol max kekszet löknek a család elé :))))

2018. máj. 19. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
74%

Nem szeretem az életképtelen pasikat. Főzni nem nagy tudomány, legyen annyira önálló, hogy nem tőlem várja el, mi vagyok én, cseléd? Mondjuk ilyet én még nemis tapasztaltam, csak olyan barátaim voltak, akik ponthogy többet főztek, mint én, vagy étterembe vittek. Nemis adnám ez a szint alá.


Persze ha majd lesznek gyerekek és én otthon leszek velük, akkor nyilván átveszem a főzést nagyrészt.

2018. máj. 19. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
93%

Örülnék, hogy találkoztam egy időutazóval, aki a középkorból a XXI. századba látogatott.


Felvilágosítanám, hogy a mai modern férfi a gyerekszülésen és az emlőn keresztüli tápláláson kívül minden női munkát el tud végezni.


Elmondanám neki, hogy aki olvasni tud, főzni is tud. A lényeg, hogy egyesével lapozza a szakácskönyvet.


Ezek után klf ételeket tennék elé, úgy mint májkrém, kenyér és uborka.

2018. máj. 19. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
100%

Hogy készül a mákos bab? Kettőt lapozol a szakácskönyvben.


Vagy együtt, akar szó szerint vagy felesben.

Én akkor hagyok abba valamit amikor valaki elvárja.

2018. máj. 19. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!