Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megharagudnátok a párotok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megharagudnátok a párotok ha azt mondana este hogy otthon van és közben a bulizik a barataival?

Figyelt kérdés
A párommal egy éve vagyunk együtt, a hétvégén el kellett utazzak ès nem voltam otthon. A párom elment a barátaival 16 óra körül és 21 körül felhívott hogy megy haza, de később kiderült (és még ő is bevallotta) hogy éjfélkor sem volt otthon. Soha nem hazudtunk egymásnak, jol kijövünk, nem szoktunk veszekedni, nagyon hűséges a párom. Nem ertem miért tette ezt. Nem tiltottam meg neki hogy kimenjek
2018. máj. 19. 07:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Elég furcsának tartanám... Soha nem szoktam olyan választ adni,hogy lehet megcsalt,de ha semmi indoka nem volt rá,hogy hazudjon mégis megtette,akkor én igazán komolyan rákérdeznék mi a szitu.
2018. máj. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Megmondanám neki, hogy a hazugságot nem tolerálom, úgyhogy ágyő.
2018. máj. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az volt a válasza hogy nem szerette volna ha aggódók miatta, hogy meg nincs otthon
2018. máj. 19. 08:09
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Ne vegyél mar be mindent, amit mondanak...
2018. máj. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%

Vaaagy, az is opció, hogy felhívott azzal, hogy na, akkor most már ő indulna, aztán a többiek még meggyőzték, hogy maradjon kicsit tovább. Velem is volt már ilyen, és nem feltétlenül jelentkeztem be másodszor is a férjemnél, még ha ő egyébként otthon is volt és várt.


Én ebbe még nem gondolnék bele nagy veszélyeket. Ha megcsalt volna, valszeg nem vallja be ő is ilyen lazán, hogy még később sem ért haza. Szerintem ezt kicsit túlreagálod te is meg az eddigi válaszolók is. Én úgy gondolom, hogy ez még nem számít hazugságnak (de lehet, hogy csak én értelmeztem félre a leírtakat?).

2018. máj. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én megharagudnék. Nem bírom elviselni ha valaki hazudik.
2018. máj. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A hazugság nálam szakítóok.


Nem tolerálom semmilyen szinten, és nem érdekel, hgoy csak kis mismákolásról, vagy komoly dologról van-e szó.

2018. máj. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én már csináltam ilyet, és nem megcsalás miatt. Csak ha menni akartam volna,tuti nem engedett volna el, vagy behiztizett volna, vagy jönni akart volna. És mivel mindig mindent együtt csináltunk, szerettem volna külön programot is. Azóta ő már csak ex.
2018. jún. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!