Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a tudtodra hozná, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a tudtodra hozná, hogy történt vele valami, de nem akarja elmondani, te mit tennél?

Figyelt kérdés

Napokon keresztül bunkó volt és flegma, találkozni sem akart (nem vagyunk összeköltözve). 6-7 nap után bocsánatot kért, hogy flegmázott és bunkó volt, és azt mondta, hogy volt valami, de nem akar róla beszélni. 10 napja folyamatosan megy a vita, hogy mi volt, de csak annyit hajlandó mondani, hogy nem az én hibám és ne gondoljak a legrosszabbra.

Eddig türelmes voltam, mert szeretem, de most már szakítani akarok vele. Ebben a helyzetben te sem bíznál benne, és reális a szakítás?

Én 21F, ő 20L (bár ezek után szerintem nincs ezen a szinten)...



2018. máj. 19. 14:21
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem mondja el nyíltan hogy mi a baja akkor az nagyon nagy baj. Nincs bizalom
2018. máj. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, hogy mi történt, ha nincs meg köztetek a bizalom, ha nem tudtok egymáshoz őszintén fordulni a nehézségek és problémák idején, mindegy, hogy érinti-e a másikat vagy sem, ott nagy gond van. Szerintem ezt mondd el neki, és jelezd, hogy szakítani akarsz, mert számodra nem felnőtt kapcsolat az, ahol ilyen szintű titkolózás van, miközben te iszod meg a levét.
2018. máj. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, ezt érzem. Volt valami, ami miatt feszült és ideges volt, bunkó volt, nem találkozott velem, majd annyit mond, hogy "bocsi, nem abte hibád"... Eddig mindent elmondott, ha ez az egyik pillanatról változott a másikra, akkor csak a legrosszabbra gondolok, mégha szerintr nem kell. Ha felhozom a témát, akkor csak azért sem mondja el, és abból lesz a vita.
2018. máj. 19. 16:26
 4/6 anonim ***** válasza:
Hasonló koromban volt egy pasim aki ugyanezt eljátszotta velem, igaz akkor ő nem mondta, hogy volt valami. Egy harmadik személytől tudtam meg, hogy megcsalt azt akkori "legjobb"barátnőmmel. Később kiderült azért viselkedett velem így egy hétig, hogy megutáljam és szakítsak vele, de aztán rájött, hogy mennyire szeret, stb.
2018. máj. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Majd írd meg mi lett!
2018. máj. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kidobnám, ennyi.


Nekem ne célozgasson, meg titkolózzon, mert azt utálom. Mondja el, mi a franc baja van - vagy ne, de akkor hagyjon békén.

2018. máj. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!