Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igaza volt a páromnak hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza volt a páromnak hogy nem mindig a vevő az első?

Figyelt kérdés

Barátnőm olyan családból jött ahol a szülők kis igenyuek, ledolgozzák a 8 órát és ennyi.. Szóval szegenyesebb körülmények között élt.


Az én családomnak van két üzlete, virág és parfüm illetve ott a kert is ahol virág van. Egyik üzlet háznál másik máshol van. Apu fuvarozó így hát munka van, se hvg és szinte ünnep sem.


Barátnőmmel most még kis ideig szuleimnél lakunk, ő megismerkedésunk óta besegít, mellette dolgozik és utána még vannak körmös vendégei is.. De ő ehhez nem / nincs hozzá szokva, hogy se ünnep se hvg mert egyik üzlet háznál van és ha jön vendég úgyis ki kell szolgálni, mert vevő az első..


Párom kijelentette hogy hvgn ami piros betűs ünnep nem fog dolgozni hiába jönne esetleg körmös vendége, úgy csinált mintha ő diktálna és megtehetné h ne vállalja el a vendéget, mert annyi van h nem gond ha egy elmegy tőle..

Vitába szállt velünk hogy márpedig nem dolgozik piros ünnepeken meg h meg kell mondani nekik h az ünnepek nekünk is ünnepek..igen de mi és ő is a vevőkből él így igazán , meg kell fogni, őket.. Családom már 30 éve ezt csinálja, nem értem mért szállt vitába holott ő még csak most szokja ezt a pörgősebb életet, meg nem is ebben nőtt fel..

Plusz ha előre akarsz jutni akkor mindent meg kell tenni h a lehető legtöbb pénz jöjjön a kasszába.. 30f 25l


2018. máj. 19. 16:42
1 2
 1/19 anonim válasza:
97%
Szerintem a bnődnek igaza van,nektek is jót tenne ha pihennétek,elmennétek például kirándulni.Munkamániások vagytok amit Ti már nem is vesztek észre ,mert sokáig így éltetek.Az élet nem csak ebből áll.
2018. máj. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
98%
Pénz keresni kell, de nem minden áron. Amit keresel, mikor kötöd el, ha àllandóan dolgozol? Én is dolgozom, + itthon állatokkal foglalkozom, ami ugye minden napos feladat, de próbálok időt szakítani a pihenésre, kikapcsolódásra. Igazat kell hogy adjak a barátnődnek!
2018. máj. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
98%

Minek a pénz, ha, csak eszel,iszol,alszol,szarsz?

Meg fizeted amit a kbszott rendszer rád mér. Ennyi? Semmi olyan hogy élvezed a pénz adta lehetőségeket?! A csajnak van igaza.

2018. máj. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
98%

Azért éltek, hogy dolgozzatok, vagy azért dolgoztok, hogy élhessetek?

Ez még messze nem lógás és munkakerülés kategória, csak szeretné, ha lenne élete is. Számomra abszolút érthető, viszont valamilyen szinten megértem a te gondolatmenetedet is. Végül is rajtad múlik, hogy mennyire vagy hajlandó elfogadni ezt a hozzáállást...

2018. máj. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
16%
Nem hiszem, hogy itt bárkinek is igaza lenne. Itt két totálisan különböző életszemlélet és ezzel járó életstílus találkozik. Vagy elkezdtek kompromisszumokat kötni, vagy nem igazán van értelme ennek a kapcsolatnak hosszútávon.
2018. máj. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Hát csak frusztrál hogy ilyen könnyen ravagja h ő ünnepeken nem dolgozik, mert én ha plusz pénz bármikor dolgoznék, mert tudom a vevokbol élek..


Hát tény h igyekszik mert régen míg otthon élt, ő is csak ledolgozta a 8óráját és ennyi.. 3,5éve besegit, kormozik és főállása van..

2018. máj. 19. 17:48
 7/19 peca1000 ***** válasza:
79%
A barátnődnek van igaza, pihenni is kell. Az ügyféllel meg lehet beszélni, hogy hétköznap jöjjön, ez miatt nem fogják otthagyni. Ingatlanosként én is meg tudnám oldani ezt, ha nagyon akarnám, de az asszony elég otthonülős, és a munkám zömét is neten, otthon a gép előtt végzem, így mindennap dolgozhatok. De meg tuom szakítani bármikor, és el tudunk menni bárhová. Ha sosincs szabadidőtök, akkor nem lesz egymásra sem, és ott fog hagyni. És a többi csaj is.
2018. máj. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
89%

Abszolut ertheto. Unnep az unnep. A szolgaltatonak is. Ha ti egyenileg ugy dontotok, hogy nem szamit, mert inkabb dolgoztok

.. ti bajotok szerintem.

2018. máj. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
76%

A baratnoddel ertek egyet.

Minek a penz, ha nem elvezitek?

Nem a penz minden.

Mikor voltal nyaralni, koncerten, kirandulni, stb?

2018. máj. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
86%
Igaza van a barátnődnek. A pénz nem minden, azt nem fogja senki a sírba vinni. Viszont a közösen eltöltött órák, sokkal többet érnek. Néha ki kell engedni a gőzt is, és megpihenni.
2018. máj. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!