Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori az, hogy össze jöttök valakivel, és minden tökéletes, minden rokonotoknak szimpatikus, és ez fordítva is így van, stb? Ha az elején nem minden zökkenő mentes még kitartanátok a párotok mellett?

Figyelt kérdés

Nekem egyik kapcsolatom sem ment zökkenő mentesen soha.

Leginkább arra lennék kíváncsi, hogy megéri kitartani ilyesmi problémák mellett a másik mellett, vagy ha az "igazival" leszek együtt akkor nem lesznek problémák?

Problémák voltak a családokkal, exekkel, elbizonytalanodással, hisztikkel, stb.


Ha az elején nem is zökkenőmentes a kapcsolat attól még érdemes kitartani mellette, hátha jobb lesz?



2018. máj. 20. 21:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól függ, mi a konkrét probléma.
2018. máj. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem ertem felnot emberek korai szakaszban mert keverik bele a rokonokat a kapcsolatukba. Szemely szerint szeretem ha megmarad az intimszfera kettonk kozott , a tobbi rokon szamara meg csak latasbol legyen ismert .. nem jo azsenkinek ha okositjak azok akik nem az o kapcsolatukban vannak benne legyen az akar apu,anyu..
2018. máj. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Attól függ mi a probléma és mennyire súlyos a helyzet. Én imádom, szeretem, szerelmes vagyok a paromba, de nálunk is volt egy kis hiszti az elején. Pár randi után az exe zavart bele a dologba aminek én nagyobb feneket keritettem mint ami volt, így többször téma lett ez sajnos...(nagyon hosszú kapcsolat, és csak 3 hónapja szakítás, ott hagyta az exe aki meg jó csaj is. Rettegtem hogy vissza menne hozza és hogy irt neki a csak 2x is, plusz holmikat is cseréltek)

De sikerült túl lendulni rajta, butaság is lett volna e miatt megszakítani a kapcsolatot hiszen ezt leszámítva egy tündérmese a kapcsolatunk és úgy érzem ő a hercegem fehér lovon.

Problémák és félre ertesek, nem megfelelő körülmények mindig lehetnek, de van hogy csak a körülmények áldozatai vagyunk, ha szereted, tarts ki mellette

2018. máj. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!