Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak az exemnek?

Figyelt kérdés
4 hete szakítottunk, 4 hete 2 órát nem aludtam, 4 hete napi egy banán az étkezésem, 4 hete napi egy százas zsepi fogy el. Persze akkor jól vagyok ha suli van + minden hétvégén bulizok, futok, járok edzeni próbálom magam mindnehogy lefoglalni de pl ma is futás közben csak úgy a semmiből eszembe jutott és sírva jöttem haza. Most is könnyek között írom le egyszerűen tehetetlen vagyok. 1 éves kapcsolat volt, első szerelem mindkét részről és hát a távolság miatt lett vége. Mar nem bírom tovább hogy ne írjak rá. Mit irhatnek? Nem akarok nyomulos lenni 18L

2018. máj. 21. 14:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Együttérzek.

Írd meg neki őszintén, hogy hiányzik. Lehet, hogy te is neki.

Ha magadban őrlődsz, attól biztos nem lesz jobb semmi.

Egyébként meg ha nem tudsz enni, aludni, folyton sírsz, akkor lehet, hogy szakemberhez is érdemes elmenned, mert ezek olyan tünetek, amik már az életviteled lehetetlenítik el. Nem muszáj így szenvedned, szakember (pszichológus, pszichiáter) tud segíteni.

2018. máj. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen, gondolkoztam a szakemberen de azt hittem az idő segít majd. De elhiheted hogy nem direkt csinálom és próbálok túllépni rajta de kotodekeny vagyok sajnos
2018. máj. 21. 14:36
 3/12 anonim ***** válasza:

Látod, hogy az idő nem segít.


Az viszont lehet, hogy segítene, ha legalább annyit megírnál neki, hogy hiányzik. Amilyen állapotban most vagy, ahhoz képest vesztenivalód nincs.

2018. máj. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
44%

Miféle idő?

Egy hónap?

N írjál semmit, senkinek- változott bármi a körülményekben?

Ha nem akkor csak húzzátok tovább a szenvedést.

2018. máj. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ki szakított, miért, és megoldható-e a probléma szerinted ami kiváltotta a szakítást?
2018. máj. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem én szakítottam, a távolság miatt voltak veszekedések és én tanultam mindenből, ha adna egy esélyt teljesen máshogy állnék a dolgokhoz, de ez mit sem ér ha ő nem keres :)
2018. máj. 21. 22:14
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem kell siettetni ezt a 1honap mulva se vagyok rajta tul, mar vissza kell mennem hozzá nem birom.Legyél eros.Van akinek fel év,1 ev, vagy csak par hónap. Nehéz tudom, de nekem az segített hogy a rossz dolgokra koncentráltam vele kapcsolatban,es hogy
2018. máj. 22. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
.. hogy oka volt annak hogy vege, egy kapcsolatban kölcsönös a szerelem, ami nem működik azt kar erőltetni
2018. máj. 22. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mocskosul fiatal vagy, ha nem ez lesz az egyetlen kapcsolatod, ha meg nem működik, akkor tényleg ne erőltessétek. Szakember segítség szerintem még korai.
2018. máj. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy a harmadik kapcsolatom volt, persze egyikse volt ilyen hosszú és komoly mint ez
2018. máj. 22. 14:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!