Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom egy fiatal csajjal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tincsi11991 kérdése:

A párom egy fiatal csajjal beszélget. Lehetek féltékeny?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit gondoljak, lehet hogy csak én reagálom túl a dolgokat. Párommal lassan négy éve vagyunk együtt, van egy közös gyermekünk és most útban a következő. Mindketten 26 évesek vagyunk. Párom a munkatársának a lányával van jóban (A csaj 16 éves). A facebook-on szoktak beszélgetni, jelzem nekem is megvan ismerősnek a csaj, és mikor megkérdeztem a páromat hogy ez kicsoda, olyan furcsán nézett rám, tágra nyílt szemmel, hogy ő meg mit keres az ismerőseim között. Nekem nem mondott róla semmit, eddig azt sem tudtam hogy létezik ez a csaj. Nem az zavar hogy beszélget vele, nekem is vannak férfi barátaim, hanem hogy úgy érzem hazudik nekem. Amikor azt mondta hogy megy a kollegájához, mondtam neki hogy ott lesz a lánya is, ő erre azt válaszolta hogy "Azt hiszed hogy engem érdekel hogy ott van?" miközben elég jó viszonyban vannak. Lehet hogy szemtelenség volt részemről de egyszer elolvastam hogy miről beszélgetnek. A csajt kérte meg egyszer hogy menjen el vele napszemüveget venni. Én erre nem vagyok jó? Miért nem engem kért meg. Legutóbb bocsánatot kért tőle amiért erősebben megfogta őt. Ezen még mindig nem tudok kiigazodni hogy hogyan fogta meg, vagy nagyon erősen megölelte vagy valami. Azt írta hogy azért olyan közvetlen vele mert úgy érzi olyan neki mintha a húga lenne. A csajnak sem volt vele problémája. De vajon tényleg így van? Tényleg nem érdekli őt a párom mint férfi? Oké hogy 16 éves de a szerelem meg a vonzalom nem az éveken múlik. Egyébként a párom biztos nem csalna meg, és én bízom is benne, de ez valahogy zavar engem, és akaratom ellenére is egy kicsit féltékeny vagyok. Meg úgy elmegy hozzájuk hogy nekem el sem mondta hogy lent volt náluk, csak nemrég tudtam meg hogy többször is járt náluk. Biztos hogy szemtelenség amit csináltam hogy belenéztem a leveleibe, és én is szégyenlem magam, de sajnos nem tudok mit csinálni. Valahogy idegesít a dolog. Vajon ebből náluk később kialakulhat valamiféle szerelem vagy vonzalom?
2018. máj. 22. 10:57
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
76%
Ha csak barátkozik is, elég betegesnek gondolom, h 26 éves (ha!) érett, lassan 2 gyermekes apukának szüksége van egy gyerek 16 éves csajra.
2018. máj. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem itt már rég nem csak beszélgetés van, csak te nem akarod észrevenni. Nem akarsz terhesen, kisgyerekkel ott maradni egyedül. Inkább úgy teszel, mint aki észre se veszi, hogy a párja félrelép.
2018. máj. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
83%
Egyértelmű hogy rejtetten vonzódnak egymáshoz.Bár én is durvának találom hogy egy 2 gyerekes 26 éves férfi 16 évessel kavarjon,agyilag valami nincs rendben.Nem szoktam megtiltani senkinek semmit,de ebben az esetben megmondanám neki ha fontos a családja,szépen befejezi ezt a kapcsolatot,ha nem,akkor lehet ballagni.Nehogy már terhesen otthon vagyok,ő meg másokat fogdozgat,meg ide-oda megy.
2018. máj. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
78%

“Egyébként a párom biztos nem csalna meg”


Ez a legnaivabb mondat, ami egy ember szájából elhangozhat. Soha ne bízz meg senkiben 100%-ig. Egész biztos, hogy valami van köztük, szerinted mit akarna egy 16 éves lánytól, ha nem szexet?

2018. máj. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
62%
Ha már ingerenciát érzel rá, hogy beleolvass a másik levelezésébe, megette a fene az egészet. Nem bízol a barátodban. Egyébként gyanús, hogy szexuális vonzalom van a baràtod és a lány között.
2018. máj. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
0%
Semmiképpen nem elyes e a párod részéről, még akkor sem, ha nincs semmi komoly dolog közöttük. Én ilyenkor mindig azt szoktam javasolni, hogy meg kell beszélni, nyíltan és őszintén a dolgokat, akár milyen kellemetlen is...
2018. máj. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
18%
Én 51 éves vagyok és sokat beszélgetek egy 14 éves lánnyal de nem akarok tőle szexet.Ugyanis a lányom. :)
2018. máj. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
74%
És a munkatársa tudja hogy meg akarja húzni a lányát?
2018. máj. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
40%

Vigyázz nagyon. Egy tinilanynak mindegy hogy széttúe egy kapcsolatot mert ezek önzésre vannak nevelve. Vigyázz mert veszélyes generáció...

Párod ha hagyja akkor az is lapát

2018. máj. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
12%

Én 31 vagyok és simán meghuznam a kiscsajt, ha vevő lenne a dologra. Szexre pont tökéletes és 26 éves fiatal fefit se vegyünk már úgy mint valami 60 éves faszit. És köszönöm, minden rendben van velem agyilag. 😋

Ezen leginkább az itteni 30 éves topmodellek akadnak ki fura mód legjobban. Pedig aztán pont nem a gyakori népének van bármilyen alapja ítélkezni bármiben mert a válaszokat elnézve, inkább érzem magam tini kategóriában sokszor...

2018. máj. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!