Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem tudom megtartani a kapcsolataimat hosszú távra. Barátnőm meg 2-3 év között van és a csávója még mindig ajnározza. Nekem ez miért nem megy?

Figyelt kérdés
2018. máj. 22. 12:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenkinek megy a párkapcsolatosdi. Vagy talán csak nincs szerencséd. Nekem se jönnek össze hosszútávon, mert akibe én idővel beleszeretek, az belém nem, és fordítva😀
2018. máj. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Rossz helyen keresel. Vagy nem úgy viselkedsz, mint akivel járni akarnak. Nehéz. Ez két emberen múlik.
2018. máj. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%

Lehet, hogy nagyon rágörcsölsz és rossz párt választasz, mert lehet, hogy te se tudod valójában, hogy kit szeretnél magadnak.


Ajánlom figyelmedbe Allan és Barbara Pease könyveit elolvasni, amik segíthetnek a párkapcsolat előre vitelében.

Továbbá Gary Chapman: Az 5 szeretetnyelv könyve is hasznos lesz számodra.


Fejleszd magad, foglalkozz önismerettel, hogy megtudd, hogy mi a probléma veled.

2018. máj. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Képzeljétek, hosszú idő után megint úgy találkoztam a barátnőmmel, hogy a barátja is ott volt, szóval hármasban lógtunk a városban. És amikor megláttam, hogy ennyi idő után is milyen a viszony köztük... Számomra ez elérhetetlen, felfoghatatlan. Eleve nem tartott még kapcsolatom 3 évig. De legtöbbször már olyan 1, másfél év után zötyög, és nem ilyen a viszony.

De sokszor van olyan is, hogy pár hónapon belül elromlik. Már meg sem merem változtatni a kapcsolati állapotomat Facebookon, bármekkora is épp a szerelem.

2018. máj. 22. 13:23
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tarts egy kis szünetet és közben alapos önvizsgálatot. Tedd fel magadnak a kérdéseket:


Milyen típusú férfiakat választok?

Ezek a férfiak követnek egy bizonyos mintát valamiben (személyiség,származás,mentalitás)?

Én kész vagyok kompromisszumképes kapcsolatban lenni?

Elfogadom a partnerem?

Egyensúly van a párkapcsolatban köztem és a partner közt?

Hogy képzelek el egy párkapcsolatot?

Milyen elvárásaim vannak?

Az elvárásaim túl alacsonyak vagy túl magasak,esetleg megfelelőek?

Mennyire vagyok romantikus alkat?

Magamhoz illő (személyiségben,mentalitásban) párt választok?

Az önbizalmam alacsony,magas vagy megfelelő?


S még sok kérdés van,de ezek szerintem az alapok. Ha ezeken elgondolkodsz és mindegyik őszínte válasz jó tendenciát mutat,akkor nem veled van a baj. Esetleg a közeggel ahol ismerkedsz illetve lehet csak pech-ed van. Viszont ha olyan sűrűn váltogatsz kapcsolatokat,akkor pedig valami benned nem stimmel.

2018. máj. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
45%

Mi van vajon a színfalak mögött? Nagyon tudják szeretni egymást a sztárok is a rivaldafényben, aztán pikk pakk vége a hatalmas ködnek.

Még ha mesél is róla, nem kirakat az egész? Esetleg túlkompenzáció?

Biztos hogy erre vágysz?

Nekem voltak már hosszabb kapcsolataim, de ilyen nagyon összebújós sza*ság még nem. Egy pillanatig sem, pedig voltam már szerelmes, voltak már belém is szerelmes és szerintem volt hogy mindketten azonos időben voltunk a másikba szerelmesek. Mégse volt enyelgés. Tök jól kijöttünk, de ennyi.

2018. máj. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6-os,attól,hogy ti nem ilyenek voltatok még nem biztos,hogy a Kérdező barátai is úgy élik meg a románcot,mint te. Ezt tartsd szem előtt. Nem értem miért kell leszólni egy teljesen jó kilátásokat mutató párt. Honnan tudod,hogy nem e valóban ilyen boldogok? Nem,te egyből lehurrogod őket,mert "csak". Aki ezek alapján negatív kritikát von le,az egy nagyon pesszimista ember képét láttatja.
2018. máj. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg alapvető önismereti hiányosságok.
2018. máj. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!