Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg így működik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg így működik egy párkapcsolat? 18/L és 25/F

Figyelt kérdés

Ő az első barátom. Nem durva, nem bunkó, nem agresszív. Inkább halk szavú, bár néha hisztis. Minden nap találkozunk, amikor nem, akkor folyamatosan írogat. Úgy gondolja, hogy mindennap át kéne mennem hozzá, ha nem megyek, akkor kéretőzzek el tőle vagy ha valami állandó programot akarok (például mikor megyek tanárhoz) beszéljem meg vele. Néztem itt kérdéseket gyakorin, és azt láttam, hogy a legtöbb párkapcsolat úgy megy, hogy állandóan együtt vannak és/vagy együtt élnek, mindent együtt csinálnak, és a barátaik is közösek.

Nekem ez fullasztó, de úgy érzem, bennem van a hiba.


2018. máj. 23. 21:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell állandóan együtt lenni, nekem pont emiatt ment tönkre az első kapcsolatom, betegesen össze voltunk nőve.
2018. máj. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
Nem benned van a hiba...egyszerűen csak mások vagytok.Én ugyan ez vagyok mint te csak itt én vagyok a pasi...néha ez a "fojtogatás" úgy haza vágja a libidómat hogy 2-3 napig nincs kedvem a szexhez...nem hozzuk össze őket?
2018. máj. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Neeem, dehogy kell...mindenkinek van külön élete
2018. máj. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy minden nap át kell menned? Meg hogy engedélyt kell kérned tőle?
2018. máj. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy együtt vagy valakivel még attól neked is van saját életed.

A párok, akik együtt élnek, ők is töltenek időt egyedül, mindenkinek van énideje, amikor azt csinál, amit akar, azzal foglalkozik, amivel akar.


Nem kell sülve-főve együtt lennetek. Ha nem akarsz vele lenni, akkor mond meg neki. Neked is van életed.

2018. máj. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 septempunctata válasza:
100%
Nem egészséges az ha minden léptedet tudni akarja.. ha közösek is a barátok nem kell mindent együtt csinálni, mert a végén könnyen veszekedésbe fulladhat a kapcsolat. Nem szabad megfojtani a másikat és azt sem szabad hagyni hogy téged fojtsanak meg.
2018. máj. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

"Tényleg így működik egy párkapcsolat?"


A párod az aki így működik.

2018. máj. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is bazifullasztó. Kb az ismerkedés-kapcsolat első pár hónapja lehet ilyen, amikir a hormonok megőrjítenek a másikért. De aztán már nem bírnék minden nap találkozni
2018. máj. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ha így folytatjátok, nem fog sokáig tartani a kapcsolat.

Már alapból hiányzik a bizalom a barátodból. Pedig az egy alappillér...

2018. máj. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Minket több mint 200 km választ el.

(Egyetem miatt)

Így csak hétvégente találkozunk, de előfordul az is, hogy csak két hetente.

Írni is este szoktunk ha még marad energia a nap végére, vagy nem kell tanulni látástól vakulásig :D

Igaz mi már lassan 5 éve vagyunk együtt.

2018. máj. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!