Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom miért akar féltékennyé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom miért akar féltékennyé tenni?

Figyelt kérdés

Lassan 2éve együtt vagyunk, alapvetően nem vagyok féltékeny típus, de párommal most lehetőségem nyílt egy csoportos utazásra ahová 20-ad magunkkal mehetünk. Elég távoli ismerősök, nem barátaink, haverjaink. Mondtam,hogyha már megyek, akkor szeretném,ha foglalkozna velem, nem pedig folyamatosan csak másokkal lenne és hozzájuk kellene mindig igazodnom. (szabad programok lesznek a helyszínen) Ezt úgy reagálta le,hogy lehet egyedül kellett volna mennie. Meg,hogy láttam-e mennyi csaj megy velük. Igen láttam legalább 15. Az ilyenre mit lehet reagálni? Mondtam,hogyha annyira akar menni menjen nyugodtan egyedül engem viszont utána hagyjon békén.

Az előző kapcsolatomban megcsaltak,amit ő nem tud, szóval főleg fáj még ha csak viccnek szánta is.



2018. máj. 24. 11:42
 1/5 A kérdező kommentje:
Eddig még ez nem fordult elő.
2018. máj. 24. 11:45
 2/5 anonim ***** válasza:
54%

Nyaralni szeretne és jól érezni magát, nem a nyafogásodsal törődni. Ha nem akarsz menni, akkor ne menj.


Az meg, hogy olyasmin sértődsz meg, amiről ő nem is tud, az külön baromság. Néma gyereknek anyja sem érti a szavát.

2018. máj. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%

Mi van?


"Mondtam,hogyha már megyek, akkor szeretném,ha foglalkozna velem, nem pedig folyamatosan csak másokkal lenne és hozzájuk kellene mindig igazodnom"

Milyen előzménye volt ezeknek a kijelentéseidnek? Máskor így viselkedik veled más emberek társaságában? Volt már erre példa, vagy mi váltotta ki belőled ezt a véleményezhetetlen kijelentést?


Mióta vagytok együtt? Miért titkolod előle, hogy az előző kapcsolatodban megcsaltak? Szégyelled, vagy a párodban nem bízol?


"láttam-e mennyi csaj megy velük" És ennek a kijelentésnek mi volt az előzménye? Így kontextus nélkül még azt is lehet gondolni, hogy a párod azért mondta ezt, hogy "nézd, lesz egy csomó csaj, simán lehet, hogy összebarátkozol valakivel", nem?


Szoktatok együtt közösségbe menni? Voltatok már együtt nyaralni? Kinek a távoli haverjai lesznek ezen az utazáson, a tieid, az övéi, mindkettőtöké, egyikőtöké sem? A kapcsolatotok hogy néz ki a hétköznapokban, ott is ilyen hisztis és akaratos vagy? Van szabadságotok abban, mivel töltitek az időtöket vagy állandóan egymás nyakán kell lógni?

2018. máj. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jèzus, szegény srác :(
2018. máj. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is azt érzem inkább ki, hogy a kijelentésnek talá oka is lehetett..


Miért gondoltad, hogy eleve hanyagolva leszel? Többször csinálja ezt?


Mert az úgy már annyira nem qrvajó egy kapcsolatban, és akkor már annyira nem is a srácot ekll sajnálni, ha amúgy egy tuskó..

2018. máj. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!