Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy a párom folyama...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a párom folyamatosan más lányokról beszél? 22/L

Figyelt kérdés
A párom folyton más lányokról beszél, és hozzájuk hasonlítgat. Pl.: elmegy edzeni, hazajön és meséli, hogy látott egy nagyon szép lányt edzeni, és nekem is úgy kéne kinéznem, még többet edzenem. Meséli, hogy a legjobb barátja, az exe volt, aki orvosnak tanult, egyetemre járt, és enyhén célozgatott rá, hogy én sehol sem vagyok az exéhez képest, és még ráadásul hülye is. De még volt pár ilyen eset, és kezd elegem lenni. Nem tudom, hogy most ezt én reagálom túl vagy ez tényleg nem normális.
2018. máj. 24. 11:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális. Kérd meg a kedves pasidat, hogy szedje össze a cókmókját és menjen a szuperokos exéhez, vagy a bombatestű csajszihoz az edzőteremben, vagy ahova akar. Te pedig keress egy olyan pasit, aki szeret.
2018. máj. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%
Nem hiszem. Én ilyen után megmondanám neki, hogy akkor menjen hozzájuk és kész. Bár nyilván ez nagyban függ attól ahogy előadja de a leírásod alapján elég taplóbak tűnik.
2018. máj. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%
Nem normális. Ezt a kapcsolatot meg kell szakítani, önbizalom romboló, te nem érzed? Egy felszínes pasid lehet. Én párom azt mondja nekem én vagyok a leggyönyörűbb, a legcsinosabb a világon stb.stb. Még ha nem is igaz, komoly beleéléssel mondja, vagyis: szeret. Téged ez a pasi nem szeret. Kapcsolatotok mióta tart egyébként?
2018. máj. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
67%

Egyáltalán nem szép, ha frusztrál ilyenekkel. Akkor a legrosszabb, ha hatása is van.

Szerintem komolyan beszélj vele, vagy ha nem, akkor dobd ki.

2018. máj. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj el folyamatosan fiúkról beszélni, nézd meg a reakciót. Lehet csak látja, hogy többre lennél képes és így próbál ösztönözni, bár elég rossz technika.
2018. máj. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
81%

Nem reagálod eléggé túl, mert még vele vagy...

Egy bunkó felszines, önbizalomromboló barom. A második ilyen beszólása után ki kellett volna adnod az útját. Én nem ertem, miert tűrnek el minden szemetseget a nők?

2018. máj. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 iamaveryniceguy ***** válasza:
78%

"látott egy nagyon szép lányt edzeni, és nekem is úgy kéne kinéznem"


Azonnal kuka a srác.


"az exe volt, aki orvosnak tanult, egyetemre járt, és enyhén célozgatott rá, hogy én sehol sem vagyok az exéhez képest"


Szakítás után minden kapcsolatot megszakítani vele.


Az biztos, hogy a te fejedben sincs minden rendben, ha ilyen megalázást eltudsz tűrni.

2018. máj. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
29%

Lehet csak motiválni akar, de hülye módszert használ. Nem biztos, hogy egyből le kell harapni a fejét.

Inkább a helyedben ezen gondolkoznék: Egészségesen élsz, mozogsz eleget, tanulsz???

2018. máj. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem nem kellene ezért szakítani, hanem beszélned kellene ezekről vele. Miért mondta ezeket? Lehet, hogy csak motiválni akart, bár ez már egy előbbi válaszban is olvasható, de én is így gondolom. Beszéld meg vele szerintem. Ha nem üt ver a pasi, akkor azért nem kell azonnal elfutni előle.
2018. máj. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Motiválni akarná ilyen szöveggel, hogy sehol nincs az exéhez kepest, meg hülye is? Még ha nem is így fejezte ki magát, ez inkább ledegradálás, mint motiválás. Akkor minek jött össze a kerdezővel? Ne utólag akarja megváltoztatni és olyanná formálni ami neki tetszik, jöjjön össze olyannal.
2018. máj. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!