Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit csinálnátok? Teljessen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok? Teljessen összetörtem

Figyelt kérdés
Párommal lassan egy éve élek és vagyok együtt,soha nem vettem észre semmit ami erre utalna vagy úgy viselkedett volna. Észre vettem hogy 1-2 értékessebb dolgom eltűnt és most láttam a laptopján az előzményeket ráadásul törölt előzményeket hogy azokra keresett rá, azoknak az eladására, beváltására(pl arany ékszer). Biztos vagyok benne hogy meglopott mert pont azok hiányoznak amikre ő rákeresett. Mit lehet csinálni? Teljessen összetörtem. 26/F
2018. máj. 24. 14:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ilyen mániája van,kérdezz rá azért.
2018. máj. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Kidobnám aznap vagy ha övé a lakás elköltöznék. Inkább dugjon félre.
2018. máj. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%

Lehet valami baj történt, ami miatt pénz kell neki?

Kérdezz rá!

2018. máj. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég durva. Sajnálom haver, de szerintem leves...
2018. máj. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyaaaaa...ez durva. Szerintem beszélj vele, a kleptománia betegség. Lehet h még ő áll neki feljebb, akkor viszont ne vesződj vele, ez egy nagyon gáz dolog.
2018. máj. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdőre vonnám, aztán kidobnám.
2018. máj. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez minuszos lett ez a kapcsolat.
2018. máj. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát, szerintem erre nincs semmilyen mentség... Ha pénzre van szüksége, akkor miért nem azt mondja?

Mástól lopni, főleg attól, akit elvileg szeret... undorító dolog..

Kérd meg, hogy térítse meg amit ellopott és aztán szakíts vele...

2018. máj. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha vam bizonyíték, konkrétan kiraknám és feljelenteném. Ha visszaadja a dolgokat, akkor ejteném a pert, de akkpr sem maradnék vele.


29n

2018. máj. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!