Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan lett mérges az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan lett mérges az egyik fiú haverom?

Figyelt kérdés

Mindig is sok fiú barátom volt, mivel sokkal jobb társaságnak tartom őket. 4 hónappal ezelőtt lefeküdtem egy sráccal akit régebbről is ismertem de semmi közeli barátság nem volt köztünk. Az egész ilyen laza kapcsolattá alakult. Semmi komoly csak úgy elvagyunk, jol érezzük magunkat.

Pár napja ezt elmondtam az egyik legjobb barátomnak, aki régen ezen srác osztálytársa volt. Mérges lett és összevesztünk. De nem értem miért. Soha nem kértem, hogy ők ketten barátkozzanak, vagy időt töltsenek el együtt. 23/l



2018. máj. 24. 16:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Mert szerelmes beléd! Mint a fiú "haverjaid" 90%-a!
2018. máj. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
26%
A hozzád hasonló lányokat kiszelektálom a baráti társaságomból.
2018. máj. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ebből nem nagyon lehet megmondani. Kérdés, hogy miért lett mérges, hogyan indokolta meg.
2018. máj. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Mert ő nem csak a barátod akar lenni valószínűleg. Ezért nem szabad barátságban maradni, ha többet akar az egyik, mert csak magával cseszik ki.
2018. máj. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Két lehetőséget tudok elképzelni.


a) Bejössz neki. Hogy csak arra féltékeny hogy ő is megfarkalna téged vagy fülig szerelmes beléd azt nem lehet biztosra megmondani.

b) Elítéli az ilyen jellegű "kapcsolatokat", és úgymond csalódott benned.

2018. máj. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Azon akadt ki, hogy pont vele. Ők ismerték egymást korábban is, mivel egy osztályba jártak. De ez a srác nem tartozott a barátaim közé utoljára talán 9-10 évesen láttam. Pár hónappal ezelőttig. Az is megfordult a fejemben, hogy lehet nem voltak jóban. Ezért akadt ki.

Amúgy nem én vagyok az egyetlen lány barátjuk. Van egy csomó nekik és nekem is, csak a fiúkkal hamarabb van egyetértés.

2018. máj. 24. 16:45
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a srác 2 dolog miatt akadhatott ki. Egyrészt szerelmes beléd, ilyenkor gondolom egyértelmű, hogy miért akadt ki. A másik eset az lehet, hogy mivel jóban voltatok, inkább örült volna annak, ha vele leszel barátság extrákkal kapcsolatban.

És van a harmadik eset, amilyen helyzetben én voltam kétszer! :D

Nem akartam semmit 2 lánytól, tényleg csak barátság volt. Mindketten folyamatosan panaszkodtak, hogy komoly kapcsolatot akarnak és a lazát elítélték. Aztán, mindketten lefeküdtek laza kapcsolatban. Nincs gondom ezzel, jó pár lány barátom csinál ilyet és srácként én is lányokkal. De az, hogy folyamatosan tök másról tépték a szájukat, mint amit csináltak, kiakasztott. Ráadásul az egyik csaj egy olyan tajparaszt sráccal feküdt le, amilyen srácokat szinte naponta oltott.

Nem maga a szex volt a probléma, hanem az, hogyha valaki ennyire nem őszinte magával kapcsolatban és ennyire más képet hazudik magáról, arra nem tudok alapozni egy barátságot.

2018. máj. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#5 vagyok.

Az "a)" pontomban valami olyasmit akartam írni mint amit 7-es írt, de ő érthetőbben leírta. Simán lehetséges olyan forgatókönyv hogy ő akart veled extrákat inkább...

2018. máj. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem féltékeny. Vagy azert mert szerelmes beléd, vagy azért mert ha mar valamelyik haveroddal szexelsz, akkor az mar lehettt volna ő is.

Más oka nem lehet, hisz semmi joga beleszólni abba, hogy kivel mit csinálsz. Es most nehogy már az legyen a szempont, hogy ő kivel van jóba vagy sem.

2018. máj. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Na vajon mié Timika?
2018. máj. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!