Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj, ha szeretem ha a barátnőm harisnyában van?

Figyelt kérdés

Valahogyan olyan gyönyörűen néz ki benne, jól áll neki, szexi. Csak félek ezt megmondani neki, félek, hogy esetleg hülyének nézne, vagy ilyesmi. Vagy ez normális, hogy mondjam neki, hátha gyakrabban fogja hordani?

Most végeztünk sulival mindketten, ő irodai munkát fog csinálni. Ott gyakran kell majd harisnyát viselnie nem?



2018. máj. 24. 22:34
 1/7 anonim ***** válasza:
64%

Miért lenne baj? Szerintem is nagyon szexi amikor egy nőn harisnya van magassarkúval

Szerintem mondd nyugodtan a baratnődnek nem hinném hogy ezért megharagudna , sőt többet venne fel hogy a kedvedben járjon

2018. máj. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül kell, attól függ, van-e erre vonatkozó dress code. Nekem simán megfelelt mindig irodai munkára a farmer-póló kombináció is. Inkább azoknak lehet fontosabb az elegánsabb öltözet, akik ügyfeleznek.


Megmondhatod neki egyébként, de azért a nyári hőségben ne akarj harisnyát ráadni... :-D

2018. máj. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

Valami tragédia :D

Mondd meg neki, hogy figyelj édes drága egyetlenem, imádom, amikor harisnya van rajtad, iszonyat szexi vagy benne

Majd hordani fogja, meglásd

22/N

2018. máj. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
amúgy ismerek olyat is, aki úgy szokta, hogy póló+hosszú farmernadrág, de hozzá nylon zokni vagy harisnya. Csak nem tudom miért.
2018. máj. 24. 22:40
 5/7 anonim ***** válasza:
58%
Nem baj, nyugodtan mond neki el, Ez szerintem természetes dolog, nekem is nagyon bejön, ha nő harisnyában van, de én próbálom inkább kizárni ezt a gondolatot. Neked ott a barátnőd így nincs szükség ilyesmire.
2018. máj. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
17%

A napi lábas kérdés megvolt levezetésnek:).

1, Ha neki így jó, neked ez tetszik, akkor ez van, mond meg neki, hogy ez neked tetszik. Bár nyáron a nap végén nem annyira jó levenni, mert illatos...

2, Munkahelye válogatja: van, ahol lehet mezítláb lenni, van, ahol kell a harisnya. Legalább tavasztól őszig tuti hordhatja.

2018. máj. 25. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mondhatd neki, hogy milyen csinos, nagyon jól áll neki harisnya, szexi a lába.
2022. dec. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!