Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a hülye szituációról. Hm?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm panaszkodott, amiért egy férfi kiakadt rá. Azért akadt ki rá a pasi, mert a barátnőm megígérte neki, hogy vele nézi meg a Solo filmet, de mégis velem ment el. Nem tartotta be a szavát, és ezen a pasi megsértődött és berágott. És erről panaszkodott nekem a barátnőm. Én meg megmondtam neki, hogy igazán tarthatta volna magát az adott szavához, és amúgy sem értem mit panaszkodik, mivel én speciel mit meg nem adnék érte, hogy egy srác, pláne hogy ez a srác, azon sértődne meg, amiért nem vele mentem moziba. Azóta meg a barátnőm elhallgatott. Valahogy furán érintette, hogy ezt mondtam.
2018. máj. 24. 22:35
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Már minden elhangzott, aminek el kellett hangoznia. Jelenet vége.
2018. máj. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Semmit Szóhoz sem jutok

Tiszta dráma

2018. máj. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
A hogy nem tudsz kategóriát választani. Javaslom a tinit....
2018. máj. 25. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%
Már vetítik a filmet?
2018. máj. 25. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze az még csak véletlenül sem jöhetne szóba, hogy a barátnőd a pasival is megnézze a filmet? Ki tiltja meg neki, hogy kétszer nézze meg?
2018. máj. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!