Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor össze jöttetek a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor össze jöttetek a párotokkal már szerettétek egymást? Vagy idővel erősödtek csak fel az érzelmek?

Figyelt kérdés

Normális ha pl csak 1-2 hónap elteltével lesznek igazi szerelmes érzelmek mikor már nagyon sok mindent megéltetek együtt és kezdtek össze csiszolódni?

Vagy csak akkor jönnétek valakivel össze ha már nagyon szerelmesek vagytok belé?


Meg a környezetemben úgy látom mint ha a kapcsolatban lévő lányok jobban szeretnék a barátjukat mint a barátjuk őket. Ez lehetséges? Mindenkinél ezt látom a korombelieknél..


Az mennyi időn belül derül ki, hogy belém tud-e szeretni a barátom ha úgy jöttünk össze, hogy még nem teljesen szeretjük egymást?


Ne haragudjatok de első kapcsolatom :D 18L



2018. máj. 24. 23:40
 1/7 A kérdező kommentje:
Valamilyen szinten úgy értettem, hogy normális ha valamelyikőnknek hamarabb alakul ki a komolyabb érzelem, a másiknak meg valamivel több idő kell hozzá?
2018. máj. 24. 23:57
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Jelenlegi páromtól kezdet kezdetén csak szex kellett, ágyba akartam vinni az volt a cél, az motívált (de nem volt könnyű eset az biztos). Bár csinos volt és számomra szimpatikus és vonzó, de nem éreztem akkor iránta semmi többet.

De későbbiekben, mikor kezdtem megismerni, lettem belé piszkosul szerelmes, ami azóta is tart :)

Tud a férfi is nagyon szeretni, én ezért a csajért mindent fel áldoztam, lakásomat, jól fizető állásomat, mivel tőlem cca 200km lakott most már csak 20-ra lakik, megtakaritásom egy részén elmentünk nyaralni, kicsit sem számított az anyagiak, tök jól érzem magam mellette, egyszerűen teljesnek érzem magamat miatta

2018. máj. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Az összecsiszolódás nem 1-2 hónap járás, hanem kb.50 év házasság alatt történik. Az első barátomba 2-3 randi alatt szerelmes lettem. Hogy ő szeretett-e engem valaha, abban már nem vagyok biztos. Akkor teljesen biztos voltam benne, hogy odáig van értem. A férjembe kb.3 hét alatt szerettem bele. Ő 1 hét utàn vallott szerelmet. 12 éve vagyunk együtt, vannak időszakok, amikor én vagyok szerelmesebb, van, amikor ő. Hidd el, a férfiak is tudnak nagyon szerelmesek lenni, képesek mély érzésekre. De egyáltalán nem biztos, hogy ezt úgy mutatják ki, ahogy azt a barátnőjük elvárnák. És ebből rengeteg félreértés, konfliktus van. Ne parázz a kapcsolattól! Ne játszmázz, ne taktikázz. Legyél őszinte a barátoddal. Akkor is, ha ez az adott pillanatban kínos neked. A csalódás benne van a pakliban, de ne rontsd el rettegéssel a szép időszakokat. 29N
2018. máj. 25. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Én nem tudok egy csapásra nagyon szerelmes lenni valakibe. Sosem tudtam,nekem mindig kellett egy idő, hogy kiderüljön hogy bele tudok-e szeretni. Ez az idő akár hónapokban is mérhető.
2018. máj. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én szimplán csak vonzalmat éreztem a párom iránt, amikor összejöttünk. Nem ismertük egymást előtte, és úgy gondoltam, szimpatikus is a srác, tetszik, ehy próbát megér. Nyilván szerelmes úgy 1-2 hónap után lettem belé, amikor már többet átéltünk.

Az, hogy a másik mennyi idő után lesz szerelmes, az ő természetétől függ. Jobb esetben hasonló idő után, mint te.

2018. máj. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szimpátia volt és vonzódás. 2-3 hét alakult át szerelemmé.
2018. jún. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nálam úgy volt, hogy én kb 3 hét beszélgetés, találkozgatás után lettem szerelmes a csajsziba, a 4. héten szerelmet vallottam, de ő csak arra rá 1-2 hónappal lett szerelmes belém. :D
2018. jún. 5. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!