Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lassan ott tartunk, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan ott tartunk, hogy a férfi hibája, ha a nő félredug?

Figyelt kérdés

Shane Tusup-os üggyel kapcsolatban merült ez fel bennem.

Olvasom facebookon a kommenteket, és ilyen válaszok jönnek, hogy ha megcsalnak, te ugyan olyan hibás vagy, egy igazi férfi nem beszél erről senkinek. WTF?

Tehát ha egy férfit megcsalnak, kussban tűrje, ő volt a hibás?

És több száz lájkok jönnek ezekre a válaszokra, lenyitottam, 90%-ban fiatal lányok, köztük sok ismerősöm.

Ez lett az általános mentalitás?

Hova fajulnak még a magyar nők?

Reddit-et, Quora-t is szoktam olvasgatni, de ilyet nem tapasztaltam a "hanyatló nyugatiaktól" sem, általában azon vannak, hogy ha valami nem működik, akkor szakítani kell, nem félreszopni, ez lenne a normális, nem?



2018. máj. 25. 12:16
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
89%
Ne egy celeb és a médiahírekből vonj le az emberekre altalános következtetést.
2018. máj. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
24%
Balkáni magyar nők mindig ilyen szinten mozogtak, jó hogy észreveszed. Talán már a románoknál, ukránoknál is több a normális egyed.
2018. máj. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
19%
Ahol megcsalás van, ott hibás a másik fél is, igen. Ha én megkapok mindent otthon, nem kívánkozom más terepre. És ennek csak egy nagyon kis része vonatkozik a szexre.
2018. máj. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
72%
Exfeleségem is engem hibáztatott mikor megcsalt szóval igen ez lett általános. Tudod a legjobb védekezés a támadás!
2018. máj. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
81%

1.vagyok: fiazal nőként úgy gondolom, a megcsalás mindig a megcsaló hibája. Ha nem bokdog, két dokgot lehet tenni, ami elfogadható:

A: elül és elbeszélget a párjával

B: szakót éa utána szexel mással.

Ez ennyi, ilyen egyszerű

2018. máj. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
90%

"Ahol megcsalás van, ott hibás a másik fél is, igen."



Ha nem kapsz meg mindent otthon miért nem szakítasz? Nem a palid tette a másik pali farkát a szádba, csak te vagy a hibás.

Mellesleg vannak címeres r_bancok, akik hiába kapnak meg mindent, akkor is hatja a vérük őket, szóval ne általánosíts.

2018. máj. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
6%

Férfiként mondom:


Igen, a "férfi" hibája. Egy párkapcsolatban a férfinak kell a vezetőnek lennie, neki kellene kézben tartani a dolgokat.


A nőket az érzelmeik vezetik, így ha félredug, az annyit jelent, hogy kiszeretett a pasiból, ami azért következett be, mert az illető túl elkényelmesedett, stb...


TUDOM, HOGY KÖNNYEBB A FELELŐSSÉGET ÁRHÁRÍTANI A NŐKRE.


A nők azonban SOHA nem dugnak félre, ha egy pasiba őszintén szerelmesek.

2018. máj. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
21%

Az, hogy félredugott, az annak a jele, hogy a "férfi" valamit elcseszett.


És az ilyen mellett nem kizárt, hogy újra félre fognak dugni, mert nem képes önmagával szembenézni, csak k**vázza a nőket.


(Előző voltam)

2018. máj. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 A kérdező kommentje:

# 7


Férfiként, persze :D

2018. máj. 25. 12:25
 10/59 anonim ***** válasza:
63%

A 6-os válaszolót még picit kiegészíteném.

Tehát, ha megcsalod a párodat, akkor otthon már minden rendben lesz?Ettől megoldódik a probléma?

2018. máj. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!