Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki akar használni? Jól látom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki akar használni? Jól látom, hogy mennie kell?

Figyelt kérdés
A barátommal úgy 3 éve vagyunk együtt, és fél éve élünk együtt. Mióta összeköltöztünk csak a probléma van, két hónapja elveszítette a munkáját, azt mondja nem talál másikat. Azóta én tartom el, türelmes vagyok, de anyagilag nehezen tudom finanszírozni a hóbortjait. Kértem, ha már dohányzik és nem karja letenni legalább váltson tömött cigire, tanulja meg megcsinálni, nem akarja. Ebből következik, hogy valahol meg kell fognom a pénzt, és ez az étel. Itt kezdődik a káosz, mert próbálok változatosan jót főzni olcsón, de ez sem tetszik neki, mert kevés a hús. Most tartok ott, hogy összeszedem a motyóját és kiteszem az utcára, aztán mehet ahová akar...

2018. máj. 26. 12:01
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Már régen mennie kellett volna.
2018. máj. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%

Nem értem miért nem azt csináltad, hogy oké, akkor se tömött se semmilyen cigi. Keressen, van munka.

31/f

2018. máj. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%

Nem talál munkát vagy nem akar találni?

Szerintem adj neki haladékot, és ha addigra nem szedi össze magát, tedd ki a szűrét

2018. máj. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha már felhívtad a figyelmét rá,hogy mekkora pofátlanság ez a viselkedés a részéről és ennek ellenére ez a reakció akkor szerintem valóban közöld vele jobb ha távozik.

Esetleg egy komoly fejmosást még megejthetsz mielőtt ezt megléped ha valamiért ragaszkodsz ehhez a jómadárhoz de őszintén szólva a leírtak alapján nem sok értelmét látom.

2018. máj. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyerértek. Több, mint pofátlan.
2018. máj. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!