Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehetnék bele szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék bele szerelmes? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem valakivel, párszor találkoztunk. Nagyon rendes férfi, kedves, udvarias, talán kicsit félénkebb, nem az a "kemény" férfi. De eddig nem érzek semmit, csak azt hogy aranyos. Mit tegyek hogy kezdjek érezni iránta valamit? Mi lehet a baj velem? Még arra sem vágyom hogy átöleljen. Sokáig együtt voltam az exemmel, de már nem szeretem. Nehezen tudok áttérni valaki másra? Vagy mi lehet a gond velem?
2018. máj. 26. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez nem így működik...
2018. máj. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Noblesse Oblige ***** válasza:

Ismerd meg jobban. Azt vagy kialakul vagy nem.

Az is lehet hogy nem mozgatta meg a fantáziád.

2018. máj. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
El kell menni ilyen aurakötésre, vagy mire
2018. máj. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amíg nem érzed hogy ő az akivel lenni szeretnél, ne jöjjetek össze. Mondd meg neki amit jelenleg érzel, de ettől még ne szakítsátok meg a kapcsolatot, randizgassatok, csináljatok közös programokat. Aztán idővel talán többet fogsz érezni iránta és készen fogsz állni egy párkapcsolatra. Vagy ha mégsem történik ez meg, akkor is legalább megadtad a lehetőséget magadnak.
2018. máj. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Fish1 ***** válasza:

A szerelmet és vonzalmat nem lehet erőltetni. Az vagy jön, vagy nem. Miért akarsz mindenképpen érezni iránta valamit?

Csak mert aranyos? Vagy mindenáron kapcsolatot szeretnél?

2018. máj. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

" De eddig nem érzek semmit, csak azt hogy aranyos. " - hát ennyi.

Én érzem ezt vagy 20 nőről... semmi baj nincs a dologgal, de abból ugyan nem lesz semmi.

2018. máj. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Semmi gond nincs veled, nekem is volt olyan férfi, aki "aranyos, jó dumálni vele, de párnak nem kéne".
2018. máj. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!