Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogos a haragom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogos a haragom, vagy eltúlzom?

Figyelt kérdés

4 hónapja vagyok együtt a párommal, aki egy eléggé csendes, introvertált férfi. A legelején is furcsa volt nekem, hogy a heti 2-3 személyes találkozók között alig beszélünk, pedig 15 percnyi sétára lakunk egymástól. Gyakran érzem azt hogy passzív, fél szavakban válaszol az üzenetekre, ha ő kérdez valamit, akkor én lelkesen és bővebben válaszolok, ő viszont van, hogy le se reagálja. Amikor együtt vagyunk, akkor is változó, általában lelkes, de máskor passzív. Ezek miatt azt érzem, hogy nem érdeklem ôt(érzelmekről nem igazán beszéltünk még), máskor pedig igenis akar. Én nagyon megkedveltem őt, de ezeket az érzelmi ingadozásokat, amiket kivált belőlem(gyakran feldühít ez a leszarom üzemmód) egyre nehezebben viselem.

Szerintetek érdemes még türelmesebbek lenni, megvárni, míg szorosabb lesz a kapcsolat és kicsit érdeklődőbb lesz, vagy ez már nem fog változni?

Elmondása szerint nem híve a chatelésnek, jobban szereti a személyes találkozásokat, de nem erőlteti heti 2-3nál többször, pedig lenne rá lehetőség, és én szeretném is.



2018. máj. 27. 14:08
 1/7 iamaveryniceguy ***** válasza:

Ha 4 hónap alatt nem sikerült közös vágányra jutnotok, akkor felejtős. Nem fog változni később sem a dolog.


Neki ennyi elég, neked nem. Ez egy olyan ellentét, amit nem lehet megoldani.

2018. máj. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Kommunikációs zsákutca, ha élőben sem más, hanem ugyanolyan passzív, kuka, mint neten..a nőkben általában az a hiedelem van, hogy amelyik férfi csendes, az titokzatos és misztériumokkal teli, ám javarészt ez csak illúzió. Sok kuka embernek nincs élete, szimplán unalmasak. Semmi misztérium nincs bennük, csak beléjuk vetítik. 😂
2018. máj. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%

"...jobban szereti a személyes találkozásokat, de nem erőlteti heti 2-3nál többször, pedig lenne rá lehetőség, és én szeretném is."


Ha te vagy aki igényled akkor miért ő "erőltesse"?


Ne haragudj, nem közekedni akarok, csupán ez megragadta a figyelmem.

2018. máj. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Azért, mert ha próbàlkoztam akkor valamilyen indokkal visszautasította, hogy aznap nem jó.

Éppen arról van szó, hogy élőben is van eset hogy ilyen passzív, de máskor lelkes, jön, keres, minden ok. Ezért nem tudok kiigazodni rajta, egyszer fülig ér a szám, hogy mennyire odavan, máskor meg annyit sem ír egy üzenetre, amiben elmesélem a napomat(az ő kérésére persze), hogy oké. Ilyenkor dühös vagyok rá, azt érzem hogy nem is érdeklem őt és csak játszunk egymás idejével.


Nem tudom hogy lehetne ezt elmondani neki, sokat gondolkodtam rajta. Attól tartok, hogy túl piócának tűnök majd, elégedetlennek, ha esetleg tényleg nincs semmi a dologban csak ő ilyen típus, akkor problémákat generálók fölöslegesen. Ha pedig megpróbálna változtatni, nem akarnám hogy csak azért tegye, mert kértem. Hogy csak azért keressen, érdeklődjön, írjon, hogy fogjam be a szám

2018. máj. 27. 14:33
 5/7 anonim ***** válasza:

Amit ebből le tudok szűrni, hogy valami miatt nem tudja tartósan jól érezni magát az életében, ingadozik, valami nincs rendben.


Tudsz valamilyen problémájáról ami megnehezíti az életét?

2018. máj. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hiába magyaráznád azzal, hogy 'ilyen típus', ha egyszer téged zavar. Akkor minek erőltetni? Innen amúgy nem mondja meg senki, hogy pont ő nála miért van ez. Az introvertált tulajdánság nem zárja ki a lelkesedést. Lehet nem vesz komolyan és csak akkor akar találkozni, amikor olyan kedve van. Hány éves?
2018. máj. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is csendes vagyok, de nem leszarom és nemtörődöm, mint a kedves "párod", csak ismeretlenekkel nem bratyizom, társaságban nem nagyon szólalok meg, de a párommal pl csomót beszélek, meg 1-2 jóbarátnőmmel.


Introvertáltnak lenni nem azt jelenti, hogy abszolút nem beszélsz és nem is keresed a másikat.

2018. máj. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!