Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha már nem szeretem a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már nem szeretem a párom és ebből az okból félreléptem külön kellene folytatni vagy megpróbálni helyre hozni mert régóta vagyunk együtt?

Figyelt kérdés

9 éve vagyunk együtt van egy 4,5 éves kislányunk és az utóbbi 2 évben valahogy megváltozott az érzésem felé.Jó hogy mellettem van, meghalgat de nem érzem azt hogy munka után rohannék haza hogy vele lehessek mint régen, ha programot szervez elmegyek vele de kb úgy érzem magam mint akit épp keresztre készülnek feszíteni.4 hónapja megismertem egy férfit 2 hete van köztünk szex is, iránta valahogy másként érzek.Ha hiv vagy keres libabörös leszek, izgulok, elkezdek izzadni.Egyszerüen jó vele lenni. Nem igazán tudom hogy mit kellene tennem, kilépnem a mostani kapcsolatból és megpróbálni a másik férfivel vagy a férfit elküldeni mert lehet csak fellángolás és megpróbálni megmenteni a több éves kapcsolatom.

Ti mit lépnétek? Ha valaki volt hasonló helyzetben ossza meg velem a tapasztalatát. Köszönöm szépen!

30/n


2018. máj. 27. 14:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
45%
Elhagynam, h nyugodtan talalhasson egy normalis not maganak, a gyerekenek meg keressen egy ertelmes anyapeldat, mert te kuka vagy.
2018. máj. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
10%

Visz a véred, más itt nincs.


És ezek után jönnek sokan a "házasság/gyerekvállalás fontosságával", mikor a vége mindig ez, hogy valamelyik fél "megunja"? Néha a férj/apa lép le, máskor a feleség/anya dönt úgy.


Ezzel nincs is baj, de akkor minek a házasság meg a gyerekvállalás? Értelmetlen.

2018. máj. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ne titkold el a párod elől, ezt meg kell beszélnetek, de én úgy látom Te ezt már eldöntötted! Viszont gondold át, a döntés így is, úgy is nehéz lesz.
2018. máj. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Ugyanilyen lángolás volt kezdetben a férjeddel, csak te elfelejtetted ezt már. A szerelem elmúlt már, és helyette a szeretet van és kötődés.

Az, hogy megcsaltad nem szép dolog, de az állatias ösztöneid attól még működnek, remélem szerencsétlen soha nem fogja ezt megtudni.

Ha elválsz a gyereked is megsínyli a dolgot és te is, mivel a férfi 100%, hogy nem fogja a te gyerekedet felnevelni és egyedülálló anyaként fogsz sírni az ex férjednek, hogy fogadd vissza. Értékeld azt, amid van és tedd jobbá!

2018. máj. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
*fogadjon
2018. máj. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem döntöttem el semmit.Pont azért s kérdés hátha valaki járt az én cipőmben.Amikor babát vártam nagyon szerettem a férjem sőt az életem adtam volna érte,de 2 éve valami megváltozott, nem csalt meg, nem veszekedtünk egyszerűen nem érzem amit régen.
2018. máj. 27. 15:00
 7/17 anonim ***** válasza:

#6


Elég olcsó kifogás ez, de ha így is van, valld be az igazat, ne beszélj mellé. Meguntad, ennyi. Ilyen is van. De ne állítsd be úgy, hogy ő a hibás.

2018. máj. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
39%
Fel kéne dobnod a kapcsolatotokat mindenáron. Annyi történt csak, hogy ráuntál. De ahogy mondod, a szeretet megvan. A másik iránt nagyvalószínűséggel csak fellángolást érzel, ha ez meg is fordult a fejedben, akkor biztos. Én nem ítéllek el, mert voltam hasonló helyzetben. Mire rájöttem, hogy a férjemet szeretem és hülye voltam, addigra majdnem késő lett. Elnézte nekem, azóta sokat javult a házasságunk, de nem érdemes egy kalandért eldobni a férjedet és a lányod apját, ha amúgy minden rendben.
2018. máj. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Maradj csak nyugiba.

Fél, egy év kis izgalom és elmúlik. Marad a családod. A pár izgalmas szex meg feldob kicsi, hogy tovább működjön a családi idil.

2018. máj. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ne legyél olyannal, akibe nem vagy szerelmes!!!!
2018. máj. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!