Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szokjak hozzá, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szokjak hozzá, hogy a mostani barátommal napközben csak keveset tudok beszélni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy új barátom körülbelül 5 hónapja, és mivel nagyon szerelmes lettem belé időközben, egyre nehezebb elviselni, hogy napközben alig tudunk vele beszélni. Eddig egy barátom volt, tini kapcsolat volt, akkoriban még középsuliba jártunk, nem volt olyan sok dolgunk, és így szinte egész álló nap a Facebookon beszélgettünk... Jelenlegi barátom egyetemre jár és mellette dolgoznia kell elég sokat. Én is egyetemista vagyok, de nem dolgozok, ezért többet ráérnék írogatni. Sajnos ő nem tud túl sokszor írni napközben (van, hogy 5 órán át be se jelentkezik a Facebookra elfoglaltságok miatt), amit én teljesen megértek és el is fogadok, hiszen sok a dolga, illetve felnőttek vagyunk, nem is kell állandóan beszélni. De sajnos én megszoktam, hogy az előző barátommal sokszor beszéltünk, és így, hogy folyton írt, biztos voltam benne, hogy még mindig szeret, hiányzom neki, velem akar lenni. Így, hogy a mostani barátom nem ír sokszor, csak esténként, nagyon könnyen elbizonytalanodok magamban...


Nem tudom és nem is szeretném azt kérni, hogy irkáljon nekem, hiszen nem ér rá, viszont az lenne a kérdésem, hogy valaki közületek már érzett ilyet? Hogy lehet ehhez hozzászokni úgy, hogy előtte a 4 éves kapcsolatomban ez teljesen más volt...?


Kérlek szépen, ne ítélkezzetek, nem vagyok "élettelen", iskolába járok és tanulok én is napközben, barátaim is vannak, csak ez nekem hiányzik...


22/L


2018. máj. 27. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:

"Van egy új barátom körülbelül 5 hónapja, és mivel nagyon szerelmes lettem belé időközben"


érdekes a sorrend :D

2018. máj. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bízz benne! Nekem is keveset ir a barátom, nekem is nagyon nehéz néha. Én ilyenkor inkább másnak írok, illetve tudatosítom, hogy szeret engem és velem szeretne lenni, csak elfoglalt. Ettől még ugyanúgy szeretjük egymást. Ez nekem mindig segít.
2018. máj. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#1 miért lenne furcsa a sorrend? Teljesen jó ez így. Vonzódsz valakihez, elkezdtek járni, ahogy lassan megismeritek egymást, erősödnek az érzelmek. Mi ezen a furcsa? Kérdező, szerelmes vagy, tök rendben van, hogy legszívesebben 0-24ben a barátoddal lennél. Nyugodtan szólhatsz a barátodnak, hogy nagyon örülnél néhány üzenetváltásnak nap közben. Szerelmes vagy, és hiányzik, ha nincs veled. Az előző barátodat viszont ne keverd bele. Ez egy másik kapcsolat.
2018. máj. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért nem mondod meg, hogy ez kevés?
2018. máj. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat, és hogy megértitek a helyzetem! Elsőnek üzenem én is, hogy lehet, hogy neked érdekes a sorrend, de nekem "lassan jön" a szerelem. Először megtetszik, kötődök hozzá, megszeretem, és csak hónapok után érzem, hogy azt tudom mondani, szerelmes lettem belé! az első barátomnál ugyanez volt a helyzet, kb 3 hónapig nem voltam annyira oda érte, utána viszont halálosan:) Mindenkinél más


Többieknek köszönöm a tanácsokat!

Próbálok többet beszélni a barátnőimmel, anyukámmal (:D), ismerősökkel, de akárkivel beszélek vagy vagyok, ő hiányzik mindig.

De próbálom megszokni :) Ha vele szeretnék lenni, muszáj.

Utolsó: mondtam már neki, és ha tehetné, beszélne velem ő is többet, de nincs több ideje egyszerűen.

2018. máj. 30. 20:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Háát, nekem meggyőződésem, hogy arra van ideje az embernek, amire akarja. Azért nehogy már egy 2 perces telefonbeszélgetèsre ne legyen ideje, ha tudja, mennyire fontos ez neked. Biztos van neki valami szünete órák között. A munkában is kell lennie szünetnek. Elég nehezen hiszem el, hogy nem lehet kompromisszumra jutni.
2018. máj. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!