Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselkedjek, hogy ne érezze rosszul magát?

Figyelt kérdés
Nos a téma elég kényes... Az történt, hogy tegnap alvás közben a barátom bepisilt. Néha vannak durvább rémálmai, volt, hogy beszélt álmában, de ilyen "baleset " még nem történt. Azóta nagyon zavarban van, egész nap kb bujkál előlem, pedig mondtam neki, hogy nem gáz, bárkivel előfordulhat. Próbáltam elviccelni, hátha úgy nem lesz annyira zavarban, de nem hat semmi. Mit kéne csinálnom, hogy kicsit oldjam a hangulatot?
2018. máj. 27. 18:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
mintha semmi se történt volna...
2018. máj. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd békén. Majd ha elrendezte magában, jelzi.
2018. máj. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha már mondtad neki, hogy nem gáz akkor hagyjad. Biztos nagyon kellemetlen ez neki.
2018. máj. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Ne hozd fel. Éreztesd vele, hogy ettől nem undorodtál meg tőle. Például csókold meg, és mondd neki, hogy nagyon szereted. Nem kell túlzásokba esni, de érezze, hogy ez semmilyen hatással nincs a kapcsolatotokra.
2018. máj. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azzal, hogy viccet csinálsz belőle csak romlik a helyzet.
2018. máj. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket!

Utolsó, nem úgy csinálok viccet belőle, hogy ugratom vele vagy ilyesmi, hanem inkább próbálom csökkenteni a helyzet jelentőségét, mert ő eléggé tragikusan látja holott én nem érzem cikinek és nem akarom hogy emiatt kínosan érezze magát. :)

2018. máj. 27. 21:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagy duhajkodás után velem is előfordult ilyen,azt se tudtam merre van kelet vagy nyugat,nem kerítettünk ebből nagy feneket.Normális párkapcsolatban nem kell ebből ügyet csinálni.A témát zárolni kell.
2018. máj. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!