Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normalis ha egy ferfi soha,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normalis ha egy ferfi soha, senkivel, sehova nem jar el?

Figyelt kérdés

Egy darab baratja nincs,meg haver sem.soha nem jar el kikapcsolodni,soha nem beszelget senkivel.

De nagyobb baj az,hogy tolem is ezt varna el.en pedig pont az ellentete vagyok.szeretek a baratnoimmel talalkozni,beszelgetni.sokszor csak viberen beszelunk,munka es gyerek mellett kevesebbet tudunk talalkozni.

De paromat minden zavarja.ha a szuleimhez megyek at is hiv fel orankent,hogy mikor jovok mar.

Ha lemegyek boltba es esetleg talalkozok ismerossel,beszelgetek akkor egybol szamon ker,hogy hol voltam ennyi ideig.

Ha nem dolgozik akkor itthon kell ulni,max jatszora lehet lemenni.

Nagyon kezd mar elegem lenni.szerintem ez nem epp normalis dolog.

Persze,o dolgozik,ertelmes felnott emberek kozt van.en pedig meg itthon a gyerkoccel.igy erthetobb ha nekem nagyobb igenyeim vannak.de ez miert zavarja ennyire?

Regebben azert nem volt ilyen veszes,nem reklamalt ha en elmentem.de szepen lassan egyre surubben.mara szinte minden alkalommal.akar irrhon van,akar dolgozik en ne menjek sehova,se gyerekkel,se gyerek nelkul....

Szoval ez normalis egy 30+os ferfinal?


2018. máj. 27. 19:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Addig normális, hogy férfiben és nőben is vannak ilyenek. Az meg rejtély hogy ismerkedtél meg vele és minek vállaltatok gyereket. Semmi joga behatárolni, hogy hova mehetsz.
2018. máj. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Gyerek elott nem volt ilyen.neha mondta,hogy inkabb maradjak itthon es nezzunk meg egy filmet de ennyi.

Regebben,meg elottem jart o bulizni rendszeresen,es edzoterembe is jart.

Egymas melletti hazban laktunk,igy gyakran futottunk ossze az utcan.aztan valahogy egymasba gabalyodtunk.jo pali volt na,elsore megakadt rajt a szemem.es hat o is kinezett maganak.hamar rajott,hogy mikor viszem a kutyankat setalni,mindig akkor ment a kocsihoz valamiert,vagy boltba,vagy csak epp setalt.

Az elso ket kozos szilveszteren meg a regi barataival egyutt buliztunk,es ev kozben is atjartunk hozzajuk parszor.de mara mindenkit leepitett maga mellol.

Nem is hagyom,hogy befolyasoljon,es ebbol rengeteg vitank is van.

Pedig nem vagyok egy lusta no,hogy az legyen a baja,hogy en csavargok egesz nap kozben meg uszik a lakas es kaja sincs.

Rendesen vezetem a haztartast is.

Nem ertem miert lett ilyen...

2018. máj. 27. 20:28
 3/6 anonim ***** válasza:

Én ilyen vagyok...


25/F

2018. máj. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mintha csak magamat olvastam volna. 19/F


Viszont én inkább a lányokkal nem állok szóba.

2018. máj. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hogy nem jár el sehova, még szerintem normális, én is ilyen vagyok. De hogy téged ennyire bekorlátoz, az már nem ok.
2018. máj. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 peca1000 ***** válasza:

Megmondod neki, hogy márpedig te akkor is elmész, ő nem a te főnököd, és ez nem egy börtön, hogy ne mehess el valahová.


Ide és idemész, majd jössz valamikor.


Csak akkor hívjon, ha ég a ház.


Ha nem tetszik neki, ne foglalkozz vele.

2018. máj. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!