Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nézelődik ennyire a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézelődik ennyire a barátom, mennyi türelmi időm lehet?

Figyelt kérdés

Sajnos nem úgy ismert meg ahogy most kinézek. Nem gurulok, de jóval csinosabb voltam, és 6-7kg-val könnyebb. Nagyon sok problémám volt az elmúlt egy évben, többször próbáltam visszafogyni, de sikertelenül. Először rengeteget dolgoztam, utána pedig jött mellé a tanulás és az idegeskedés, és stressz evő is lettem. Ő is hízott az egy év alatt, de rajta nem látszik. Viszont nekem tipikusan a hasamon, combomon, fenekemen nagyon. Amint vége a sulinak 100%ban erre koncentrálok, de addig még van 2 hét. Illetve próbálnék jobban öltözni, de sajnos a ruháim nagy része már nem úgy áll rajtam. Újat pedig nem akarok venni, ha életmódot váltok.

Ma is sétáltunk, állt előttünk egy hosszú lábú, extra rövid fenék kidobós shortban egy lány és láttam, hogy odanézett. Mikor pedig átlósan áthaladtunk láttam, hogy oda pillantott, mert direkt néztem. Mikor kérdőre vontam zavartan nevetgélt. Nagyon zavar. Azt mondta, hogy szeret, de ki tudja meddig. Én még nyáron fogok fogyni, közben pedig minden rövidnadrágost lecsekkol, és ha jobbat talál dob?



2018. máj. 27. 21:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy ösztönösen odanéz, nem jelenti azt, hogy le akar cserélni. Csak odanéz, mert odavonzza a tekintetet az ilyesmi, de abban nincs több egy nézésnél, ahogy te is megnézed, ha valami feltűnőt látsz.
2018. máj. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Oké de akkor miért terelt az elején, és miért nevetgélt zavarában?
2018. máj. 27. 22:02
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Mert mit mondjon? Te generálsz csak ekkora problémát ebből, te vonod őt kérdőre. Inkább nézzétek együtt!
2018. máj. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az az egy biztos, hogy ha sokat kérdezgeted és vonod felelősségre az ilyen odanézésekért, azzal csak távolítod magadtól. Márpedig úgy tűnik, hogy pont megtartani akarod... arra meg nem az ilyen kérdezgetés meg felelősségre vonogatás a legjobb módszer.
2018. máj. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De miért ne vonhatnám kérdőre. Szerintem alap, ha a barátnőjével van akkor ne nézegessen más lányokat. Mert joggal fogom azt gondolni, hogy ha nem vagyok vele akkor is ugyanezt csinálja. És rosszul esik.
2018. máj. 27. 22:13
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Először is, vegyél néhány ruhát, ami MOST jó rád, és elfedi a problémás részeket. Másodszor, adj hàlát az univerzumnak, hogy fenékre és nem hasra hízol. Én hasra hízok, az egészségügyileg veszélyesebb és nehezebb is leadni. Harmadszor: MOST ebben a pillanatban kezdd el a diétát. Épp elég régóta halogatod, és mindig lesz ok a halasztásra. Ha ehetnéked van, igyàl egy pohár vizet. A sportot m azért is jó lenne beiktatni már most, mert javulna a vérkeringésed, jobb lenne az agyad oxigén ellátottsága, ezáltal javulna mind a fizikai mind a szellemi terhelhetőséged. Egyszerűen fogalmazva, könnyebben tanulnál. A barátod vagy megmarad, vagy nem. De ha ilyen könnyen lehet vinni, akkor vigyék csak.
2018. máj. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%

#5

Akkor vond kérdőre nyugodtan, csak aztán majd ne csodálkozz, hogy a kérdezgetésed önbeteljesítő jóslatként fog működni.

2018. máj. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahelyett hogy rinyálsz, láss neki az életmódváltásnak most és ne a kifigásokat keresd.
2018. máj. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
6-7 kilót max 2 hónap leadni, ha egy picikét odafigyel az ember, szerintem ahelyett, hogy kivetítenéd a beteges önbizalomhiányod a barátodra inkább kezdj magaddal valamit, elég szánalmasak a kifogásaid, Gondolom ő sem direkt bármul más lányokat csorgó nyállal, azzal meg, ha oda-odanéz az égvilágon semmi baj nincs, csak a te komplexusokkal teli kis fejedben.
2018. máj. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!