Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha mindig azzal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha mindig azzal jönnek, hogy szebbet is találhattam volna?

Figyelt kérdés

A barátommal neten ismerkedtünk meg másfél évig irkáltunk és utána találkoztunk. Őszinte leszek, mikor először megláttam nem tetszett a külseje, de ez a nap végére meg is változott, valami megfogott benne. Nagyon jó természete van, kedves figyelmes nagyon szeretem, és pont ezért is esik rosszul, mikor megyünk valahova és röhögnek meg mondják hogy milyen csúnya (falubalakkm úgyhogy mindenki ismer mindenkit) és ezt ő is hallja és nagyon rosszul esik neki.

Mivel szeretem, ezért nekem is borzasztóan esik, hogy piszkálják. Sosem akartam rajta változtatni, mert nekem így tetszik, így szeretem. Sok helyen csak néznek ránk, mintha valami ufót néznének és van aki szól is, hogy miért egy ilyen fiút választottam meg hogy nekem hogy tetszhet stb. A kérdésem az lenne, hogy aki volt ilyen helyzetben, hogy oldotta meg? Hogy derítette jobb kedvre a párját? Bármit mondok neki nem segít. És olykor ő is kezdi, hogy szebbet is találhattam volna, nem érti meg, hogy nekem rajta kívül nem kell más, mert a szépség nem minden sőt. Buszon is néznek, beszólogatnak már nagyon dühít.


2018. máj. 29. 14:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Ne mondd már, hogy annyira ronda :D hogy néz ki , mint kvázimódó ? Komolyan, falun annyira hulye emberek élnek, hogy az már fáj :D Gondolom ők is csak egy fokkal szebbek az ördögnél de azért jár a szájuk .


Költözzetek el.

2018. máj. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Vao... Nekem is volt olyan párom, aki "nem illett hozzám". De nekünk soha nem szóltak be! Illetve csak akkor jegyezték meg emberek (csalásd, barátnők) ha ő a közelben sem volt. Viszont én mindig kiálltam érte, amikor ez szóba került. Én azzal szerelmtem le mindenkit, hogy a párom olyan mint az igazgyöngy, mindenki csak az iszapos héjat látja, de nekem megnyílt és én tudom milyen kincs erjtőzik bennem.

Köztünk sosem volt téma, hogy én "megalkudtam-e" vele, mert 3,5 hónapig ismerkedtünk, és csak akkor kezdtem vele járni amikor mát telhesen belé estem.

2018. máj. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Mikor én voltam fiatal lány (80-as évek) az járt közszájon, hogy férfi ha az ördögnél egy fokkal szebb, az már nagyon is jó.

ANNYIRA nem lehet rusnya, hogy beszólogassanak, szóval nem értem. Mi ez a mai világ férfi szépségverseny?

Gondolom, csak azért mernek beszólni, mert falu, és mindenki ismer mindenkit. Költözzetek városba.

Magánvéleményem amúgy, ha csak nem gnóm/torzszülött, akkor olyan rusnya nem lehet. Ha van egy kiállása, ápolt, normálisan öltözik, úgy értem.

2018. máj. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Szeretek Pesten élni. Itt az emberek többsége azt se tudja ki a szomszédja, az meg végképp nem érdekli őket, hogy kivel jársz. ^^
2018. máj. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Vagy szóljatok be valami hülyeséget, vagy ne foglalkozzatok velük. Pl.mondd meg, hogy ilyen orgazmusokat senki sem cserélne le egy Ken babára. Vagy mondd azt, hogy csak a pénzéért vagy vele. Vagy valami hasonló baromságot, amitől egy pillanatra elakad a szavuk. Ezt az egy pillanatot ki lehet használni a távozásra. A másik megoldás, hogy elengeditek a fületek mellett a megjegyzédeket. Úgy tesztek, mintha nem hallanátok.
2018. máj. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Persze persze ápolt, igényes, szép ruhák, és nekem egyáltalán nem csúnya, de nem az a kocka hasú, vékony.
2018. máj. 29. 15:31
 7/20 peca1000 ***** válasza:

Ezt szòld vissza a kötekedőknek:


Hát téged sem egy iparművész tervezett! :)

2018. máj. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Szóval akkor kicsit túlsúlyos?
2018. máj. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
187cm és 91kg.
2018. máj. 29. 15:53
 10/20 anonim ***** válasza:
Az pasiban még tök jó, mackós.
2018. máj. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!