Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak többsége hazudik?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak többsége hazudik? Ha igen akkor azért, mert a nő veszekszik az igazság hallatán?

Figyelt kérdés
Nem megcsalásra meg ennyire komoly dolgokra gondolok!
2018. máj. 29. 15:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz? Csak pár példát írhatnál.
2018. máj. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy jó kapcsolatban ez felesleges.
2018. máj. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Egészen apróságoktól elkezdve

-Tetszik-e neki az új ruha/frizura

-"Szerinted híztam/fogytam?"

-"Hány sört ittál/Hol voltál ennyi ideig?"

-"Szerinted csinos az új szomszédlány?"


Ezek csak példák

2018. máj. 29. 15:52
 4/7 anonim ***** válasza:
Semmi okom nincs hazudni. Ha a frizura, akármi nem tetszik, megmondom finoman vagy nyersen. A sörök miatt nem kell magyarázkodom, mert nem kér számon a párom és mert nem részegedek le soha. Leginkább sörözni sem szoktam nagyon. A szomszéd lány meg... most hazudjak? :D Nem vagyok az az ember. Biztos van ilyen, de nem az vagyok aki azt mondja a nőnek, amit hallani akar.
2018. máj. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de milyen az a nő, aki ilyen kérdéseket tesz fel? És milyen céllal? Ezek csak kb. arra jók, hogy legyen mibe belekötni. Ha igent mond, azért, ha nemet, akkor azért, mert úgyis biztos hazudik.
2018. máj. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A hazudozásnak nincs sok értelme általában.


Ehhez épeszű emberek szükségesek. Empatikus, oly választ mindenkinek tudni kell adni ami nem sértő csak igaz. Pláne olyannak akit szeretünk. A másik oldalról pedig tudni kell nem személyes támadásnak venni az ilyen választ hanem magára a véleményre figyelni. Ha a férfi vagy nő már nem így gondolkodik simán elcsúszik az egész.

2018. máj. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy a férfiak (vagy nők) többsége hazudna.

Amúgy miféle kapcsolat az, hol nem lehet egyenesen válaszolni egy kérdésre?

2018. máj. 30. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!