Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal találkozni akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal találkozni akar az exe. Hogy nyugtassam le magam?

Figyelt kérdés
Olyanokat írt neki a lány, hogy kínos, de egészen hiányzik neki, meg hogy jó lenne ha találkoznának. Nem értem, mert a barátom és Ő már vagy 4 éve szétmentek, mert a párom megcsalta. Közben a páromnak is, neki is volt más, és mi már lassan 2 éve együtt vagyunk. Úgy tudtam hogy van barátja, lecsekkoltam a közösségi oldalon is, és elvileg együtt vannak, bár ez semmit nem jelent. A párom szívesen találkozna vele, és ebben én sem látok kivetnivalót mert próbálok bízni benne. De ez a hiányzol szöveg azért nekem fura. Megtiltani meg semmiképp sem szeretném a barátomnak, mert nem a tulajdonom.Elvileg pénteken találkoznak és beülnek egy hangulatos kis teázóba. Nem tudom miért, de nagyon félek, csak nem akarom kimutatni, mert a barátom gyűlöli a féltékenykedést.
2018. máj. 29. 16:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%

Ha össze-vissza csalták egymást, minek akarnak találkozni? Ha előtte jó barátságban voltak, még megértem. De ha nem, akkor szerintem nem normális dolog találkozgatni az exekkel. Általában az embernek nem hiányzik az, aki megcsalta, meg én az ex helyében tudnám, hogy ezzel a jelenlegi kapcsolatban problémát okozhatok, akkor maradnék a fenekemen.

Nálunk a barátomnál fel se merül, hogy találkozzon egy exével is, ha nagyon muszáj, mert olyan esemény van, akkor pedig visz magával.

2018. máj. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

bocsánat, ha félreérthető volt, a párom csalta meg Őt.

A közbent úgy értettem, hogy a szakításuk után volt mindkettejüknek más kapcsolata.

2018. máj. 29. 16:37
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
Én megcsalossal eleve nem jöttem volna össze. Nem tudnék bízni benne.
2018. máj. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
69%
Ne haragudj tudom hogy ezt most nem segít sőt talán ront a helyzeten de enged meg hogy megkérdezzem hogy...vagyis nekem fura az hogy a barátod megcsalta őt és...szóval én azért feltételezném hogy akkor engem is megcsalhat nem?És ha azt mondod hogy nagyon félsz akkor meg valami csak van benne megint nem?
2018. máj. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%
Mégis miért kellene találkozni az exével ha 4 éve nem találkoztak? Ezt nem venném jó néven. Mert ezek szerint nem barátok vagy ilyesmi. Ez csak nosztalgiázás, a "régi szép idők" felelevenítése. És mint ilyen nem nézném jó szemmel. Mert vagy lezárta a régi kapcsolatot és velem van vagy nem és akkor gondolkodjon el mit akar, ne legyek szamár mert a ló kidobott.
2018. máj. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%

Nem egyértelmű, ha találkoznak, megdugja.


Alapból kizárt, hogy olyannal legyek együtt, aki megcsalta az exét, mert egy gerinctelen féreg.

2018. máj. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
89%
Hamarosan te is meg leszel csalva.
2018. máj. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
71%

"hiányzik neki" + "A párom szívesen találkozna vele" + "beülnek egy hangulatos kis teázóba", na neeee! Én nagyon kiakadnék több pontos is.


Egyrészt mit akar az ex 4 év után? Nekem úgy jött le, hogy már rég nem tartják a kapcsolatot, akkor most mi ez a hirtelen találkozzunk duma?


A párod miért találkozna szívesen az exével hangulatos teázóban (nélküled)?

Ne haragudj, de nekem ez sántít és bár én nem vagyok féltékenykedős típus, de ha én lennék a helyedben, nekem ez nagyon megalázó lenne. Az én párom, tudom jól, ha most megkeresné akármelyik exe, hogy hiányzik neki és találkozzanak, kedvesen visszautasítaná a lehetőséget és még csak el sem gondolkodna rajta.

2018. máj. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
65%

Én azt nem értem, hogy 4 év után minek kell találkozni az exszel, ráadásul kettesben.


Ha végig egy baráti társaságban lettek volna, és a szakításuk óta is tartanák a kapcsolatot, akkor más lenne, de így nagyon furcsa.


22/N

2018. máj. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
88%
Már amikor összejöttetek nagyon jól tudtad a barátodról, hogy egy gerinctelen féreg, szóval nem értem min csodálkozol, pont azt kapod amire az elején is számíthattál. Igazából nem mindegy, hogy az exszel csal meg vagy mással?
2018. máj. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!