Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha a barátnőm új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a barátnőm új külseje miatti rajongói veszélyeztetik a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés

Amikor összejöttem a barátnőmmel immáron 6 éve, akkor egy kövérkés, depressziós lány volt, évek óta nem mozdult ki, a sulit is abbahagyta. Én mentettem meg valamilyen szinten, mert így is szerettem, elfogadtam a testét és mindenét, többet láttam benne, mint a plázaribikben. Nekem köszönmheti, hogy elvégezte az egyetemet, hiszen támogattam érzelmileg és részben anyagilag is, mert én sok támogatást kaptam otthonról és az övénél jobban fizető munkám is volt. De az érzelmi rész fontosabb, az én motiválásom nélkül szerintem nem sikerült volna neki soha.

Viszont az utóbbi években beütött nála részben szerintem az öregedéstől való rettegés (28 éves most), másik részben meg a kapuzárási pánik, ugyanis elkezdett durván a külsejének élni. Lefogyott 20 kilót, majd fittnesőrült lett és elkezdett divatozni, sminkelni. Fél éve új munkahelye lett (nem is szólt nekem arról, hogy váltani fog, csak akkor mondta, amikor már megtörtént), és ott teljesen oda meg vissza van tőle mindenki. Legyeskednek körülötte a férfi kollégák és a nők is agyondícsérik, 1-2 van aki utálja már, de rájuk azt mondja, hogy csak irigykednek, rivalizálnak. Nagyon bosszant, hogy én tudom, hogy honnan indult, honnan jött, én ébredek mellette, amikor nincs rajta smink, és én elfogadtam régen is őt és szívből szerettem amikor még nem így nézett ki, akkor is. Ezek a kanok pedig csak a mázat ajnározzák, fogalmuk sincsen róla. Nagyon finoman próbáltam elmondani nekem, hogy nem tetszik, hogy megváltozott, de a legkisebb kritikámra is támad, ugrik. Volt, hogy olyat vágott hozzám, hogy félig-meddig idegeneknek is jobban tetszik, mint nekem, többet bókolnak.

Mit tegyek, hogy ne ezek számítsanak neki és ne szálljon el jobban magától?

Gyerekvállalásról hallani sem akar most, pedig már kezd benne lenni a korban, pedig régen minden álma volt a család, amikor megismerkedtünk. Így nekem nagyon rossz, mert egy kétségbeesett, öregedés-közeli, jelenlegi társadalmi helyzetet csúnyán kihasználó, hálátlan, undok nőt látok benne néha, és kezd eltűnni az az érzékeny lány, akit nagyon szerettem, felkaroltam.

Mit tegyek?


2018. máj. 29. 18:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/116 anonim ***** válasza:
85%
28 évesen kapuzárási pánik?! 😂😂😂😂
2018. máj. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/116 anonim ***** válasza:
12%

Ha jó a nő, el kell fogadni, hogy mások is dugni fogják.

Ennyi

2018. máj. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/116 A kérdező kommentje:
Én nem tudom elfelejteni, ahogy régebben kinézett, nekem örökre az marad. De én akkor is szerettem, elfogadtam, és vonzódtam hozzá. Most csak azt látom, hogy a szerelmem valami mai divatnak megfelelő álcát visel.
2018. máj. 29. 18:57
 4/116 anonim ***** válasza:
36%

felejtsd el.


volt egy igazi szürke egér barátnőm. egy 3-4 órás programon a szavát nem lehetett hallani.


összejöttünk, mondtam neki, hogy kellene új frizura, új ruha, új szemüveg, mindig bevontam a társalgásba, a végén annyira menő lett, hogy rájött, nálam sokkal jobb pasikat is megkaphat...

2018. máj. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/116 anonim ***** válasza:
77%

Rég nem olvastam ilyen undorító kérdést, már elnézést. Te mentetted meg? :D Neked tartozik hálával?


Nem, nem mentetted meg. Nem tudtad volna helyette megtanulni az anyagot, akármennyire is noszogattad, az egyetem akkor is az ő érdeme.

Az pedig pláne egy érdem, hogy lefogyott és vszeg bomba, sportos alakja lett és ad magára, csinos. Ez pedig kizárólag az ő érdeme, mivel neked még csak nem is tetszik, hogy ezeket tette.

Láthatóan problémád van vele, hogy összeszedte az önbizalmát és tett/tesz magáért.

Nem kapuzárási pániknak hívják, hanem a legszebb, legjobb női kornak. Még mindig fiatal testileg, az idősödés ilyen korban inkább az előnyére válik, mert már inkább nőies arca és kisugárzása van az embernek, viszont a bomba test még simán elérhető. Közben belsőre is a legjobb formájában van, már kezd határozott lenni, kezd kialakulni benne, hogy ki is ő, kezd egyre jobban a saját elvárásai szerint élni, viszont még mindig fiatal, bármit elérhet még, amit akar. A legjobb kombó, vszeg életében nem érezte még ennyire jól magát a bőrében.


Valószínű, hogy fog találni egy sokkal jobb pasit, aki nem egy megmentett kis szerencsétlen "tartozéknak" fogja látni őt, ahogy te, hanem egyenrangú partnernek és egy jó nőnek.

Ha vele akarsz maradni, akkor értékeld, becsüld meg, ismerd el! Esetleg akkor lehet esélyed.

2018. máj. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/116 anonim ***** válasza:
91%

28 évesen öregedéstől való rettegés, kapuzárási pánik, kétségbeesett, öregedés közeli...bmeg, ha ez nem valami kamu, veled komoly gondok vannak.

Egy 28 éves nő még közel sem öreg, most normálisan él, egészségesebben, figyel magára. Mit vársz mit tegyen, hízzon asszonyosra, legyen megint depis? Az a baj, most hogy észhez tért, önértékelési zavaraid lettek. Vagyis inkább eddig is lehettek, csak most jött elő még jobban.

2018. máj. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/116 anonim ***** válasza:
74%

5-ös, minden szavaddal, teljes mértékben egyet értek veled!

6-os voltam

2018. máj. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/116 anonim ***** válasza:
90%
Most szedte vegre ossze magat szerencsetlen annyira, hogy kilepjen ebbol a szerencsetlem szerepbol, amibol nelkuled mar valoszinuleg evekkek ezelott sikerult volna neki. Te nem neki akarsz jot, hanem az egodnak tetszik, hogy szuksege van rad. Es ezert mindent megtennel, hogy minel tovabb igy legyen.
2018. máj. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/116 anonim ***** válasza:
89%

Ha meg akarod tartani, akkor éreztesd vele, hogy büszke vagy rá, amiért ennyit tudott változni, bókolj, fejezd ki, hogy eddig is tetszett, de most már még jobban.


De azért valljuk be, a sztoriból nekem eléggé az jön le, hogy a lány előbb-utóbb ott fog hagyni. Mivel most már rengetegen érdeklődnek utána, úgy érzi, hogy nem kell rögtön beérnie az első emberrel, aki elfogadta, hanem válogathat. Ilyenkor jön a "még nem éltem ki magam" szöveg.

2018. máj. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/116 anonim ***** válasza:
67%

Egyrészt igazatok van abban, hogy a kérdező inkább éreztethetné vele, hogy büszke rá, hogy megváltozott, hogy sikerült jó alakot elérnie.

Másrészt azért a lányt se kellene védeni. Attól még, hogy több embernek vonzódik valaki, nem kellene elszállnia magától, és nem helyes, ha emiatt elkezd másokkal incselkedni, esetleg otthagyja a párját egy "jobbért".

2018. máj. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!