Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet a baj? Hogy tudnám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj? Hogy tudnám elérni hogy megnyíljon?

Figyelt kérdés

A barátom nem beszél az érzéseiről ha valami frusztrálja, vagy stresszes vagy bántja akkor azt soha nem mondja el.

Magában tartja. De azt látom rajta hogy feszült.


Ilyenkor nem szól semmit, és ingerülten válaszol ha kérdezem, illetve ha rákérdezek mi a baj mindig az a válasz hogy semmi.


Holott tudom hogy van valami. De senkinek nem mondja, de úgy vélem egy kapcsolatban ez nagyon fontos.


Miért nem beszél nekem az érzéseiről? Nem bízik meg bennem? Mi lehet a gond?

Úgy fáj hogy nem avat be, mintha kívülallo lennék.


Férfiak ti beszéltek a párotoknak az érzéseitekrol?


Kétségbeesett vagyok. 24 évesek vagyunk. 1 éve együtt lassan.


2018. máj. 29. 21:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ő az érzelmi intelligenciája a béka s..gge alatt van, és emiatt nem tudja kifejezni az érzéseit.


Párom apukája is ilyen. Egyszerűen nem tudja kifejezni azt, hogy mi a baja, mit érez.


Vagy az is lehet, hogy nem akarja, hogy gyengének lásd.


Nem tudom, hogy melyik, te vagy vele.

2018. máj. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mindig azt hangoztatja hogy ő férfi stb.. De hát könyörgöm férfiként is vannak érzései és nem hiszem hogy jó ha elfojtja.. Nem tudom mit kéne tennem?
2018. máj. 29. 21:24
 3/3 anonim ***** válasza:

Tipikus érzéketlen kőszikla.


Mond meg neki, hogy te olyan kapcsolatot szeretnél, ahol őszintén és nyíltan tudtok mind a ketten az érzéseitekről beszélgetni.


Ha ő ezen nem változtat, és továbbra is adja az érzéketlen kősziklát, akkor nem vagytok egymáshoz illők.


Nyugodtan mond meg neki, hogy nem szégyen az, ha megnyílik ilyen téren előtted.

Az a gáz, ha éppen nem teszi meg.

2018. máj. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!