Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A legjobb barátomnak panaszkod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátomnak panaszkodott a barátnőm, mit tehetek? 22F

Figyelt kérdés

Fura, tudja, hogy a legjobb barátom, egy busszal jöttek és beszélgettek a megállóban, míg a buszra fel nem szálltak. A drágalátos barátnőm pedig panaszkodott, hogy, amikor az exemmel voltam, negyed annyi ideig, akkor rá költöttem 20.000-et X dologra ajándéknak, rá meg eddig egész évben nem költöttem annyit. Nagyon jól tudja, hogy a tavalyi és a mostani anyagi helyzetem között ég és föld a különbség, most az akkori keresetem felét sem kapom és hitelem is van, tudván tudja, hogy péntekig kell összekaparnom még pár ezret, hogy betudjam fizetni az elmaradásomat, de képes pofátlan módon ilyennel panaszkodni a legjobb barátomnak.. és ezt úgy, hogy tudja, hogy tavaly, mikor több pénzem volt, akkor minden héten elvittem kajálni, kapott csak úgy 1-2x kisebb ajándékokat, karácsonykor, szülinapján stb alkalmakkor pedig nagyobb dolgokat, bár nem került sosem 8-10.000-nél többe, de az exemről is hibásan beszél, hisz az a dolog 5000Ft-ba került, nem 20.000-be, de lényegtelen. Ez baromi rosszul esett és nem tudom vele megbeszélni, mert nem akarom, hogy a barátommal rosszba legyenek. Nem tudom, hogy mit hisz szegény és mire fel beszél így rólam, mert oké, tavaly, ha feltátotta a száját, rögtön megkapott ezt azt, persze a saját pénztárcámhoz mérve (Nem kell nagy dolgokra gondolni, heti 1-2x egy gyros vagy gyorskaja, valami..) de ez most azért szíven ütött.

Mit tehetek most? VIcc ez az egész. Mintha csak egy darab pénztárca lennék. Nem is az zavarja, hogy le vagyok égve és ez kihat a hangulatomra is, hanem hogy ő nem kap X értékben ezt-azt..


2018. máj. 30. 08:52
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy ő 18 éves, lassan 1 éves a kapcsolat..
2018. máj. 30. 08:54
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Igen, úgy tűnik, "szegény" lánynak csak egy darab pénztárca vagy a szemében.
2018. máj. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igen erre most rajottem. Csak nem gondoltam volna mert magamhoz kepest nem koltottem ra sokat. Az a havi par ezer forint nem vert sosem a foldhoz, mas pali tudna ra kolteni 5x ennyit.
2018. máj. 30. 09:06
 4/14 anonim ***** válasza:
32%

Én nőktől is kaptam az ívet, amiért voltam olyan barom, hogy 20 000-et költöttem egyetlen nőre!

Kioktattak, hogy ilyen sokat nem szabad :)

2018. máj. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Jó, csak itt az a szomorú, hogy a hátam mögött beszéli el, hogy ő x ideje nem kapott annyit, mint az exem. Közben meg az exemre tized, ha nem húszad annyit költöttem.
2018. máj. 30. 10:06
 6/14 anonim ***** válasza:
77%

A ti kapcsolatotokban az a legnagyobb baj, hogy a barátnőd nem veled beszéli meg, ha baja van, hanem kiteregeti a haveroknak a szennyest.


22/N

2018. máj. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem igazán vannak barátai, haverok közül is csak vele szokott beszélni, de ez is ritka, az meg végképp, hogy pont neki panaszoljon, de nem ezen van a hangsúly, hanem, hogy bánt a dolog, de mégsem szólhatok érte, hogy a haverommal ne toljak ki.
2018. máj. 30. 10:33
 8/14 anonim ***** válasza:
83%

A kis tini agyával ezen méri fel, hogy az exedet jobban szeretted, őt meg biztos kevésbé.

Ezen kattog.

Aki pénzre megy, az elküld a pichába a havi egy gyrosoddal.

Neki ez (az egyik) szeretet nyelve. Az ajándékok.

Csinálj neki valamit saját kezűleg. Mindenki ért valamihez. Aztán add oda neki úgy, hogy olyan különleges, mint ő, mert még soha, senkinek nem adtál olyat, amibe ennyi időt és munkát fektettél.

Ki fog virulni.

2018. máj. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Bár manapság is csinálok neki házi palacsintát egy kávéval, ha jön, vagy valami kis kaját, de úgy néz ki, hogy ez már alap dolog, ez nem számít.
2018. máj. 30. 10:57
 10/14 anonim ***** válasza:
84%

Az mondjuk kifejezetten gusztustalan, hogy kibeszél másnak...az meg méginkább undorító, hogy ezt a legjobb barátodnak mondja el.

Ha lenne egy csepp esze vagy nem 70-es lenne az IQ-ja akkor gondolhatta volna, hogy visszamondja neked (ami teljesen rendben is van).


Én válroztatnék a dolgokon, nincs gyros meg gyorskaja. Kérjen a szüleitől zsebpénzt vagy itt a nyár, menjen el dolgotni. Ennyi idősen már fel kellene érnie ésszel, hogy vannak fizetnivalóid és ennek ellenére megpróbálod kinyalni a valagát. Önző és gyerekes hozzáállás részéről.

2018. máj. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!