Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm ki van akadva hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm ki van akadva hogy mindenki lejjebb néz engem mint amit elértem, ahány iskolám van?

Figyelt kérdés

Rendszeresen előfordul hogy üzletekben hozzám jönnek oda emberek hogy keresnek valamit. Mindig mondják hogy azt hitték én vagyok itt az üzletvezető, eladó, stb. Semmi baj nincs ezzel.

Most építünk egy házat és már kétszer előfordult amikor kinnt voltunk az építkezésen hogy odajöttek az utcabeliek, idegenek, hogy mennyiért vállalnánk xy munkákat. Mert azt gondolták én vagyok a melósok főnöke, irányítója :D

Jókat nevetek ezen, nem szégyellem. Viszont a barátnőm ki van akadva, hogy két diplomám van, egy menő multinál dolgozom, most léptettek elő, nemsokára választhatok céges autót, stb és ennyire lejjebb néznek, ez sértő rá nézve. Amúgy 28 vagyok, szerintem közepesen jó szakember. A fejemhez vágta hogy mennyire égő az, hogy egy több tízmilliós házat építünk saját erőből (meg hitelből, de családi támogatásunk egyikünknek sincs), jól keresünk, aztán engem burkolónak, falazónak, térkövesnek néznek állandóan :D

Amúgy nem lenne rossz ezekhez érteni, úgy hallom jobban keresnek mint én a diplomákkal.


2018. máj. 30. 11:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%
Ideje lenne lecserélni a barátnőd egy olyanra, aki akkor is tisztel, ha tényleg kőműves lennél. 🤐🤐🤐
2018. máj. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
85%
Ajh, baratom remek otlet volt ezzel a novel kozos hazat epiteni milliokert :D.
2018. máj. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
93%
Lesznek még itt gondok, ennél jóval nagyobbak is.
2018. máj. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
49%
Kívánom, hogy ennél nagyobb baja ne legyen a barátnődnek. :D
2018. máj. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
82%
Csodás párt választottál…
2018. máj. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
81%

Elég felszínes a csaj, de a te döntésed,hogy kivel vagy együtt.


Amúgy mások egyáltalán nem néznek le, egyedül a nőd nézi le ezeket a szakmákat.


22/N

2018. máj. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
83%
Barátnődnek üzenem, h nőjön fel.. Nagyon gyerekes ez a gondolkodása..
2018. máj. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
83%
Nehogy aztán kirúgjanak és valami kuli melót találj csak, akkor pattan meg a nőd rögtön.
2018. máj. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
0%

Nyilván többe néz téged,mert 28 évesen sokkal sikeresebb vagy,azért egy több tíz millás kecót felépíteni ennyi idősen ez igen grat.

Nem téged néz le hanem a helyzetet.


Nekem is volt ilyen egyik csaj ismimet behülyítettük,hogy én egyik gyorsétteremláncnál melózók,ki akadt a lány,hogy ,,fújjj ne máááárrr",amikor odalöktük,hogy fejlesztőként picit őszintén kezdett mosolyogni.


A nőknek főleg ha szép csinos akkor olyan ezzel kell számolni,hogy neki olyan pali kell aki egzisztenciában is ott van,nem akar ő bántani téged ne hallgass az itteni böfögőkre,csak neki is degradáló,hogy a pasiját ennyibe nézik,ami érthető.

2018. máj. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
77%
9-es kulimelóra soha ismétlem soha nem fog egy ilyen kvalitású ember elmenni,megszoksz egy életszínvonalat nem adod le,szakmai tapasztalat ennyi,mehet külföldre sokkal többért.
2018. máj. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!