Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elengednétek a párotokat 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elengednétek a párotokat 2 éjszakás nyaralásra a barátaival, ha közben van az évfordulótok?

Figyelt kérdés
9 éve vagyunk együtt és mindig együtt töltöttük az évfordulókat (étteremben szoktunk enni meg úgy együtt vagyok azon a napon). Most viszont úgy alakult, hogy a haveri társasággal 15 és 17 között tudnánk elmenni erre a pár napra, az évfordulónk meg 16-án van a párommal... Még fel se mertem hozni neki. Ti megsértődnétek a helyében? Szeretnék menni, de nem akarom megbántani a páromat. Mit tegyek?
2018. máj. 30. 14:26
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Ja azt nem írtam, de a párommal is megyünk nyaralni. Kettesben is meg társasággal is. Ez, amire mennék csak az én társaságom.
2018. máj. 30. 14:27
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Az évfordulók közti időszak tartalmas együttöltése sokkal fontosabb, mint a dátumok megünnepése, szerintem.
2018. máj. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
86%
Persze, elengedném. Nehéz több embernek nyaralásra közös időpontot találni, nem sajnálnám tőle. Mi meg ünnepelnénk utána.
2018. máj. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Biztos ő se örül, hogy pont a fordulóra kerül. Mondd meg neki, ne titkoljad hogy nem örülsz. De attól még "elengedném" bár nem hiszem hogy engedélyre lenne szüksége. Ha neked nem tetszik, hisztizel, az nem az ő ügye. :D Ha igen, akkor meg befolyásolható.
2018. máj. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
35%
Elég gáz, ha 9 év alatt nem ismerted meg annyira a párodat, hogy tudd, milyen reakcióra számíthatsz tőle. Nekem rosszul esne. Eddig komolyan vettétek az évfordulót, Neked most hirtelen nem fontos. Engem zavarna ezt a változás. Nem is az, hogy elmész a haverokkal, mert menjél persze. Inkább az, hogy ami eddig szent volt, az többé nem fontos neked.
2018. máj. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Egy héttel előbb-később is lehet ünnepelni. Szerintem nem feltétlenül jó, ha ragaszkodunk a napra pontos ünnepléshez, egy kis rugalmasságtól nem megy tönkre egy ünnep sem. Elmondom miért gondolom így. 14 évesen kollégista lettem, testvéreim szintén. Gimitől kezdve tanulmányi versenyekre jártunk, amik néha több napig tartottak. A saját programok csak szaporodtak felnőtt korunkra, egyszerűen nehezebb összerántani a családot, úgyhogy nálunk már évek óta az megy, hogy mindent hétvégén ünneplünk. Ha úgy alakul akkor a születésnapokat is összevonjuk, mert rajtam kívül a családtagjaim egymás után egy hét különbséggel tartják a születésnapjukat. A 23. születésnapomat két héttel később ünnepeltük, mert laborhetem volt meg zh-k miatt nem mentem haza. Nagy ügy. Az a lényeg, hogy jól érezzük magunkat, nem pedig a naptárhoz igazítjuk az életünket. Az évfordulóról nekem meg már nincs akkora véleményem, mert már sok volt. Igazából az ideit már meg sem ünnepeltük. :D
2018. máj. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
66%

Nem vagyok az anyja, ő meg nem 15, hogy el kelljen engedi. Ez a kifejezés mindig erős birtoklási vágyra utal a szemembe.

Ad2, az én férjem még 20 év után sem hagyná ki az évfordulónkat, kb semmiért...

2018. máj. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
25%
Engem is inkább az zavarna, hogy eddig fontos volt, hogy akkor ünnepeljük meg, amikor van, most pedig hirtelen nem vontos, és "le van kakilva" mert a haverokkal kell nyaralni menni.
2018. máj. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
48%
#6 és ha mondjuk aznapra készül a kérdező párja valami meglepetéssel? Kérdező, szerintem mihamarabb közöld a pároddal, hogy csúszik az évforduló.
2018. máj. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Ki mondta hogy nem fontos? Ha nem lenne fontos, akkor szó nélkül mennék, nem itt rágnám a kefét...
2018. máj. 30. 15:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!