Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket is felidegesített...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is felidegesített volna ha másnak előbb elmondja a párotok hogy elutaztok, mint nektek?

Figyelt kérdés

Hosszú hétvégénk lesz , megbeszéltük mar rég hogy elutazunk és rá bíztam hogy foglaljon szállást, nekem mindegy hogy hol , mennyiért.

Ma találkoztam munkából hazajövet a párommal, ő épp munkába ment, mondta hogy sikerült egy szállást foglalni, otthon megmutatja.

Az anyámmal élünk, és mire haza értem anyám már mondta is hogy a párom mondta neki reggel hogy hova megyünk kikapcsolódni. Nem én kéne legyek az első akinek elmondja ???



2018. máj. 30. 15:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Anyáddal is szóba áll... micsoda állat! Dobd ki azonnal!
2018. máj. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
22%

Akkor az mennyire idegesítene, ha kiderülne, hogy a párod ezt nézi 0-24-ben a csajok miatt:


https://www.youtube.com/watch?v=bw9CALKOvAI

2018. máj. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%

Voztos neled mondja el elsőnek ja te vagy otthon. De nem voltál.


Nektek már nagyon kell az a hosszú hétvége már olyan szinten feszült vagy hogy a kákán is ketesed a csomót!


Jó pihenést, kis méregzsák!

2018. máj. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Nem. Kicsit hisztis vagy kwrdezo.
2018. máj. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
Ezen minek sértődsz be? Mekkora cucc hogy elmondta anyukádnak... Tipik műprobléma.
2018. máj. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
Nem, de csak mert nem vagyok valami félőrült hisztérika, aki ilyen piti dolgokon kiakad.
2018. máj. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A párod nem mondta el előbb másnak, hogy elutaztok, hiszen már rég megbeszéltétek, hogy elutaztok....vágod? A szállást pedig rábíztad, nem kérted, hogy előbb mutassa meg neked vagy kérje ki a véleményed stb., így ő el is döntötte egyedül. Mikor hazaért akkor anyukád volt otthon, te még nem és gondolom beszélgettek, ez is szóba került. Neked mi bajod van??? Nem történt semmi olyasmi, amin kiakadnék a helyedben...
2018. máj. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
De hülye vagy bmeg..... Azt mondtad neked mindegy, akkor??? Ekkora hpt a házból se vinnék ki mint te....
2018. máj. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Húha, sajnálom szegény párodat, de komolyan...
2018. máj. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
86%
A betyár mindenit,előbb tudta meg az anyukád... Hát szerintem kösd fel az első fára!!!😀😀😀
2018. máj. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!