Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy nő nem akarja békénhagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő nem akarja békénhagyni a páromat mivel tudom finoman és nőiesen leszerelni? Vajon a párom is hibás?

Figyelt kérdés

Nemrég költöztünk össze. Eddig semmi gond nem volt köztünk. Régebb óta ismerjük egymást,úgyhogy tudom ki a szóban forgó nőszemély.


Szóval a lényeg. Régen kavartam,tudtommal csak egyszer kétszer voltak együtt. És a párom néha elvitte ide oda a csajt. Mármint furikázta kocsival. Utána mint haverok jóban maradtak. Ez már több,mint 2 éve volt,mi még nincs 1 éve,hogy együtt vagyunk.

Múlthéten ráírt a csaj,hogy mizu meg hogy van stb. Egyből mondta is a párom,hogy nehogy félrértés kerekedjen.

Elég hamar rátért a csaj a lényegre,hogy találkozni akar(kacsintós fej,meg enyhe célzás a szexre),párom mondta neki,hogy nem akar,meg,hogy vagyok neki.

Erre a csaj elkezdett neki írkálni,hogy úgyse fog sokáig tartani meg,hogy nem kell tudnom róla,hogy Ők találkoznak stb.

Láttam a beszélgetéseket,szerintem a párom nagyon is úriember módjára próbálta neki elmagyarázni,hogy nem és hagyja békén,de egyszerűen nem hagyja abba az írogatást.

Egy ilyen téma után,gyorsan átvált,hogy "amúgy vele ez történt meg az",ha válaszol a párom akkor meg pár mondat után egyből megint felhozza,hogy miért nem találkoznak.


Na a lényeg, hogy ráírtam én a csajra, hogy legyen kedves jagyja békén a páromat,erre azt írta,hogy Ő semmit nem is akart és a párom hazudott nekem. Leírtam,hogy tudom,hogy mi az igazság,mert volt amikor ott ültem mellette és láttam amit ír. Erre letiltott.


Kértem a barátomat,hogy ha nem hagyja abba akkor tiltsa le Ő is a csaj,meg a telefon számát is,mert már kétszer hívta is,de egyenlőre ez nem történt meg. Már kezdem azt érezni,hogy a barátomnak is tetszik ez a játék,csak,hogy engem szétvet az ideg és már ott tartok,hogy megkeresem a lányt vagy pedig kirakom a páromat,mert nekem erre a felesleges drámára nincs szükségem.


Egyébként meg se fordult volna ilyen a fejemben,mert tök jól megvagyunk,minden jól működik,csak most egy kicsit csalódtam benne,hogy miért hagyja ezt.



Remélem nem lett zagyva és bocs,ha hosszú lett


26/N,párom 34/F



2018. máj. 30. 18:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
89%
Ez nem a te dolgod, hanem a barátodé lenne,aki viszont láthatóan élvezi ezt a helyzetet, ami sokat elmond róla.
2018. máj. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
92%
Sajnos ezt csak a barátod tudja leállítani.
2018. máj. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
32%
Élvezi a helyzetet? Mi van? Azt írta a kérdező, hogy a párja megmondta a nőnek, hogy nem lesz köztük semmi és kész. Úgyhogy szerintem korrekt volt.
2018. máj. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
89%
Te bizony sehogy. Ha a párod le akarná szerelni, akkor leszerelné, egyedül ehhez kevés vagy. Elég szánalmas amúgy is, ha te pattogsz valami olyasmi miatt, amit a párodnak kellene lerendeznie. Érdemes lenne elgondolkodnod ezen a kapcsolaton.. Tudod ha barátodnak fontosabb lennél mint az, hogy valami kiscsaj legyezgesse az egóját, akkor letiltotta volna az első kérésedre, vagy az első alkalommal, amikor nekiállt téged szidni.
2018. máj. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
75%
Ezt a párodra kell hagyni. Felesleges közbeavatkpznod.
2018. máj. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
87%
A baratodnak kell leallitani, de annyira nem akarja megsem. Igen, a parod a hibas, o teszi lehetove a csajnak a jatekot.
2018. máj. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Akkor szerintetek is hibás.

Mert már arra gondoltam,ha ez tovább folytatódik akkor ultimátumot adok neki,hogy vagy tiltsa mindenhonnan vagy mehet... Tudom durván hangzik,de nekem nagyon rosszul esik ez az egész.

2018. máj. 30. 18:11
 8/23 anonim ***** válasza:
92%
Én is ezt tenném a helyedben. Megmondanám neki hogy ezt vagy abbahagyja és tényleg letiltja mindenhonnan, vagy ha ennyire élvezi a dolgot és tovább folytatja akkor pápá. Lehet választani.
2018. máj. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
62%

azért ne vegyél mérget a párod hűségére.


velem is kavart valski, és mikor a nője rájött, mindent letagadott.


ha menteni kell a bőrüket, kamuznak.


lehet ez eg színjáték része is, hogy mikor ott ülsz mellette, mást ír a nőnek, hohy ne fogj gyanút, de közben meg ők titokban kavarnak a hátad mögött.


az mindenképp gyanús, h. a párod miért nem tiltja le a nőt.


nem zörög a haraszt, ha nem fújják, és csak egy biztos van az életben, a halál.


tehát mielőtt teljes mellszélességgel véded a párodat, nyugodtan légy kicsit gyanakvó is.

2018. máj. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
34%

Kedves utolsó!

Ilyet csak a pitiánerek csinálnak.

Ha valóban kavarnának, akkor a kérdező nem sejtene semmit. Legalábbis ha van eszük. Ugyanis a legtöbb hűtlen ember külön regisztráción kavar a szeretőjével. Erre tartanak külön fiókot.


Kérdező!

Mutattad már féltékenység jeleit azelőtt?

Mert ha tényleg csak haverok, simán lehet, hogy csak összebeszélt vele és féltékennyé akar tenni téged.

2018. máj. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!