Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már miért megint egy nős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már miért megint egy nős pasiba gabalyodtam bele és mindig?

Figyelt kérdés
Nem vagyok "olyan" nő,de őket vonzom,úgy látszik.

#probléma #társkeresés #nős férfiak
2018. máj. 30. 21:22
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
51%
Honnan tudjuk?
2018. máj. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
45%
Inkább ők vonzanak téged!
2018. máj. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
48%
Mert a pasiban van egy olyan plusz, amire rengeteg nő beindul. Lassan már az a helyzet, hogy minden 3. nő ismerősöm sorban csak olyan pasikra kattan rá, akiknek barátnőjük van/házasok.
2018. máj. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
96%
Passz, de hagyd. Abban az egyetlen esetben menj bele, ha bírod az érzelemmentes szexet és elég annyi. Semmit nem fog tenni érted. Elhitethet veled akármit, de te te akkor se leszel soha az első neki. Akármi mond. Ne feledd.
2018. máj. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
82%
Miért megint és mindig ilyen pasikkal állsz le?
2018. máj. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

valahogy a kortárs fiúk nem érdeklődnek annyira irántam

inkább az idősebbek.

2018. máj. 30. 21:56
 7/30 anonim ***** válasza:
84%

Egyik nőismerősöm (barátnőnek nem nevezném) is ezt hajtogatja, nekem eléggé tudatosnak tűnik, mert azután sem hagyja abba, amikor "kiderül véletlenül", hogy van felesége az illetőnek.

Ő is csodálkozó áldozatnak tünteti fel magát.

2018. máj. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
75%

Hát nem sok vérpesdítőbb dolog van egy titkos viszonynál. A lebukás veszélye, megszerzési vágy, egy másik nő riválisa lenni miközben ő nem tud róla és igen ezek a férfiak annyira szeretet bombák, mert tudják, hogy te sem vagy az övé és ezért alárendeli ő is saját magát neked. Nyilván csak a szex hajtja, de odaadóak, de nagyrészben egy színház az egész. Nem érdemes belemerülni, mert lelkileg megterhelő és több keserűséget ad mint boldogságot.

Én is azt veszem észre, hogy manapság a fiatalabb nők előszerezettel csemegéznek az idősebbek között a divatmajmok és partyarcok nem feltétlen jönnek be azoknak a nőknek akik a korukhoz képest egy kicsit előrébb vannak. Bár ez sem egyenlő azzal h házasnak kell lennie a férfinak. Te vonzod be őket.

2018. máj. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
23%
A #3-as válaszom, ami teljesen logikus, le lett pontozva, de a "passz" fel. Ez az oldal fuck logic! :D
2018. máj. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
23%

A női ösztön: "ha neki kell, akkor tudhat valamit!"

A férfiak akiket letojtak a nők, hirtelen érdekesek lesznek, ahogy becsajoznak... na miért?

Az ösztönlények pontozhatnak le, hátha úgy elrejtik önmagukat ;)

2018. máj. 31. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!