Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem megy a házas életünk és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem megy a házas életünk és rá fog menni a kapcsolat. Mi lehet az oka a fájdalomnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy most júniusba lesz 7 hónapja hogy császároztak és még mindíg fáj az eggyüttlét. :( szúr a hasam alja és a hüvelyem. Tapasztalt esetleg valaki hasonlót vagy ez valami különleges dolog. Nőgyógyász szerint minden rendben van. Se apát se a szexet nem kívánom.


2018. máj. 30. 23:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Azért fáj, mert nem kívánod. Szerintem ne erőltetesd, lehet, hogy úgy megjön a kedved hozzá. Használjatok majd azért sikositot, ha megjön a kedved.

Erős az anyai ösztön, idő kell, hogy újra érdekeljen a szex. Az, hogy mindig fáj, csak ront, még kevésbé fogod kívánni.

2018. máj. 31. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
"Se apát se a szexet nem kívánom." - Apát? Szerintem megtaláltuk a probléma lelki gyökerét.
2018. máj. 31. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Apát én sem kívánom. A férjemet ellenben nagyon is, a 6 hetet is alig tudtuk kivárni. Úgy tűnik, csak egy szó, de sokkal többet rejt magában.

Nem attól félsz, h felkel a baba közben? Vagy bűntudatod van, amiért ti már szülők vagytok és mégis élveznétek egymást férfi-női mivoltotokban?

2018. máj. 31. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Simam el tudom kepzelni amit irsz. Nekem a gatmetszes helye fajt vagy 9 honapig, azt hittem mar sose leszek ujra a regi. Ha esetleg szoptatsz is, az is lefele nyomja a libidot. A lenyeg, hogy beszeljetek rola! Biztos megerto lesz a ferjed. Eleinte tobb gyengedseg legyen inkabb, beszeljetek at, hogy mi lenne jo. Nem vagyunk egyformak. Van akinek eleg 6 het a regeneralodasra, masnak akar egy egesz ev is kellhet... Most persze nem azt mondom, hogy addig ne legyen semmi. Csak szep fokozatosan!
2018. máj. 31. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Eleinte nekem is kellemetlen volt, de próbálkoztunk tovább, és újra minden rendben volt. Pedig azt hittük, hogy császár után nem lesz változás odalent.

A szoptatás miatt csökken a libidó. De ha az intimitást óvjátok, akkor könnyű menet közben hangulatba kerülni.

2018. máj. 31. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
3%

"Apat"

Draga kincsem...a te hazassagod romokba, a kedves ferjed akit te mar nem ferjkent es tarskent latsz, hanem csak a gyerek apjanak, felre fog qrni egy csinos, nem szetszabott csajjal.

2018. máj. 31. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%
Tanacsolom, hogy a " gyerekvallalas" temakorba rakd at a kerdesed. Itt akkora tahok irnak neha, hogy csak nezek, hogy szep is lenne ugyanez elo parbeszedben!!...
2018. máj. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
66%
6-os,anyádnak is kár volt szétszabódnia miattad!
2018. máj. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!