Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem érzem azt a szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érzem azt a szerelmet a párom iránt amit kellene? 25/l

Figyelt kérdés
Lassan fél éve leszünk együtt, de sose éreztem azt a pillangók röpködnek a hasamban mikor meglátom érzést. Igazából az előző kapcsolatomnál se éreztem ezt, ami az első volt. Nem tudom milyen érzés lehet ez a szerelem dolog. Jobban tetszik mint az előző barátom, meg jobban is összeillünk mások szerint de mégse érzem azt a lángoló szerelmet ami normális lenne. Biztos szeretem hiszen nem lennénk akkor együtt de mikor meglátom nem fog el az a heves boldogság, vágy Tény hogy mindketten nyugodt természetűek vagyunk én meg mindig is nagyon visszafogott zárkózott csendes típus voltam. Ő azért nyitottabb beszédesebb mint én társaságban de nem az a nagyon nyitott típus. Lehet a zárkozottságom hat ki a kapcsolataimra is mint minden más területre az életben? Sosem fogok szerelmet érezni pontosan tudni mit is érzek a másik iránt? Ő hosszú távra tervez velem eljegyzés házasság gyerek.
2018. máj. 31. 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor minek vagy vele? Egyedül is lehet lenni.
2018. máj. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Majd mellette leszel szerelmes masba.... Sajnos a mai nok tobbsege igy mukodik. Hiaba jo a pasijuk, rendes "mar nem erzem azt amit az elejen, kihult, elfaradt a kapcsolat". De az uj irant erzik a nagy "szerelmet". Akkor hagyd ott a fenebe. Aki ilyeneken gondolkozik, az nem szereti a parjat...
2018. máj. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem minden a szerelem. Sőt.
2018. máj. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mert nem tud mindenki mindenkivel szerelembe esni.


Ő valószínűleg nem az a partner akivel ez be fog következni, ettől függetlenül lehet szeretet, de az még nem szerelem.

2018. máj. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!