Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fogamzásgátló csökkentette a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló csökkentette a vágyat másnál is?

Figyelt kérdés
29 éves vagyok, párom 27. 1 hónapja szedek fogamzásgátlót,mivel miomáim vannak. Teljesen hidegen hagy a szex azóta. Nem kívánom a párom. :( Eddig hagytam magam, heti 1x kb.,de mindig feszítettem magam, alig vártam, hogy vége legyen, fájt sokszor. Most viszont már nem tudom rávenni magam. Annyira sajnálom őt, nem erőlteti, mondja, hogy semmi gond. Ez elmúlik? Más is volt ezzel így?
2018. máj. 31. 15:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%

Mondjuk hagyd el... ennyi.


Nekem megszűnt, száraz voltam, stb. Fél év után kidobtam a francba, hiába hisztizett az exem.


Menzim nem volt még fél évig utána.

2018. máj. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem hagyhatom el. Vagy ez, vagy a progeszteron injekció... ha elhagyom, akkor műteni kell, ami már a méhembe kerülhet, sajnos így is 4x műtötték. Mi meg babát szeretnénk 1-2év múlva. :( :(
2018. máj. 31. 15:33
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen + rosszul is voltam tőle. 1 hónap után be abba is hagytam. Ennek már bő 7 éve, akkor megfogadtam, hogy soha többet.

Az exem, meg kb az összes pasim ezt elfogadta.

De itt amúgy rengeteg kérdés + válasz szól arról, hogy a balfa$z erőltetné a nőjének, na olyankor csak fogom a fejem...

2018. máj. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok szakértője a témának, én sosem szedtem, de úgy tudom valakinek megoldotta a gondját egy másik gyógyszerre való váltás. Beszélj a nőgyógyászoddal és ki fog találni valamit. Nem fog hazazavarni, hogy márpedig ezt tűrnöd kell. Ha nem megy menj másik nőgyógyászhoz. Jobbulást!
2018. máj. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nődoki és másikra váltani.
2018. máj. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nekem is, szinte lenullázta. És akkor éreztem igazán a különbséget, amikor tartottam (önként, nem orvosi javaslatra) 3 hónap szünetet, kb. a férjem nem bírt velem:)

Na, akkor hagytam abba a fogigátlót.


Kérdező, a hormonális spirál (Jay...ss) Neked nem lenne jó? (Mioma miatt több, nem szült ismerősnél hallottam, hogy azt javasolták, mármint terápiás céllal.)

2018. máj. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én Yasminella gyógyszert szedek kb 5 éve és semmi bajom nincs tőle.

Szerintem menj nőgyógyászhoz, mondd el a problémádat és kérd meg, hogy váltsatok gyógyszert.

2018. máj. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ!


A spirált nem mertem eddig, javasolták már nekem is. :/ Félek a fertőzésveszélytől, s a méhen kívüli terhességtől, aminek megemeli a kockázatát.

2018. máj. 31. 21:32
 9/13 anonim ***** válasza:
A feleségem alapból is frigid, neki lehet hogy jót tenne a fogamzásgátló? Működhet fordítva a dolog?
2018. jún. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
1# komolyan azt hittem, hogy a csávóra gondolsz.
2018. jún. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!