Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm felajánlott egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm felajánlott egy szünetet nyárra, mit jelentsen ez?

Figyelt kérdés

Dolgoznom kell majd távol itthonról, erre o benyogte hogy gondolkozott rajta hogy felajanlja hogy szunetet tarthatnank es nem azert hogy o megcsaljon hanem hogy ha ugy van én talaljak magamnak mast es majd ha hazajovok ne legyen ebbol baj. Ekkora baromsagot regen hallottam es szerintem ezt sajat maganak ajanlotta fel hogy ha szunet akkor o is elengedi majd magat. Termeszetesen azt is mondta mar hogy majd jar bulizni allandoan a (javareszt) pali barataival.

Nem tudom mire gondoljak ezek utan. Azt sem tudom hogy van e ertelme megvarnom hogy megcsaljon..


2018. máj. 31. 16:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%
Jól gondolod. De álszent fos duma, átterheli rád a felelősséget.
2018. máj. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem már meg is csalt.


N

2018. máj. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

"Ekkora baromsagot regen hallottam"


Ugyanez a gondolat jutott eszembe, mikor elolvastam az ajánlatát. Amúgy totál fogyatékosnak néz, hogy ilyet képes beadni neked.

2018. máj. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet normális ember nem mond, ha csak nincs valami a füle mögött.
2018. máj. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
97%

Kamu duma. O akar mast keresni.

Ennek itt vege. Nekem az lenne legalabb is.


N

2018. máj. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Már megcsalt, dobd ki!
2018. máj. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
92%

[link]

Pont ma láttam ezt. A csajod is így lenne, félrekúrna egy hét után. Ígyis nagy rá az esély, akkoris ha nem tartotok szünetet. Gondolom te sem tudnád elviselni, hogy miközben te dolgozol a csajod akivel "szünetet tartotok" másokkal fekszik le. Figyelj rá, mert nem sok kell hogy engedjen a csábításnak.

2018. máj. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Minek várni? Lapát a gyerek agyú ribinek.
2018. máj. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Hiaba kerdezem hogy o ezt miert mondta vagy mi ertelme nem akarja illetve azt mondja h nem ertenem meg miert.
2018. máj. 31. 17:16
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát, igen, te nem értheted, hogy a riherongy vére mennyire vinné más farkakra. De azért kell neki, hogy otthon várja a biztos pont, ha mással nem jönne össze. Ezt takarja az egész, azzal magyarázva, hogy csak neked akar jót.

Nem értem, hogy miért túráztatod magad rajta, rég pofán röhögtem volna befejezésül.

2018. máj. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!