Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ájulnak el az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ájulnak el az emberek attól, ha valakik 20-30-40-több éve házasok?

Figyelt kérdés
Számtalan esetben megcsalás,megfélemlítés, anyagi ellehetetlenüléstől való félelem, családon belüli erőszak tarkítja a szép képet.
2018. máj. 31. 18:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
84%

És te azt hiszed, hogy az összes ilyen hosszútávú kapcsolatra az általad említett helyzet a jellemző?


Nem a negatívból kell kiindulni. Nem az az alap.

2018. máj. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
13%

Egyetértek. Azért az elég érdekes lenne, ha ez a több évtized békében telt volna el.


Igazából akkor lepődne meg az ember, ha ezek az évtizedek szeretetben teltek volna el, de valószínűleg nem így van. Ezért én már inkább meg sem lepődök.

2018. máj. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
87%

Sajnos kezd kifutni azon korosztály, ahol még érték volt a házasság, a szeretet, azaz az igazi "20-30-40 éve házasok" csoportja. Ma már jó, ha 2 éven belül nem válás a vége egy kapcsolatnak.

SZóval régen tartósabb volt minden, még a tartós tej is, és ezért ájulnak el az emberek az ilyentől.

2018. máj. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Mert ez egyre ritkább
2018. máj. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
a szüleim 48 éve házasok,de nem példák számomra
2018. máj. 31. 20:02
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Akkor én meg mondok egy ellenpéldát:


Szüleim 32 évig voltak házasok, már a 33.-at már nem tudták megélni, mert anyukám tavaly februárban 56 évesen meghalt daganatban, amivel 12 évig küzdött. Szüleim házasságuk előtt még 4 évig jártak.

Apukám minden műtétkor, kemókor, vizsgálatkor ott volt anya mellett.

A végsőkig kitartottunk és küzdöttünk.


Minden házasságban vannak nehéz időszakok, viszont ezek mutatják meg, hogy mennyire tartanak ki a felek egymás mellett. Tudod, jóban rosszban, egészségben és betegségben, gazdagságban és szegénységben.


A párkapcsolat működéséért az adott felek a felelősek.

2018. máj. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
anyuék is sok mindent túléltek: testi-lelki terror,anyagi függőség,megcsalás,gyerekbántalmazás
2018. máj. 31. 21:26
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez van. Veled ellentétben én példaként tekintek a szüleimre.

Nagyon szeretették egymást és látom, hogy apa teljesen össze van törve és nem találja helyét anya elvesztése miatt. Fáj neki, hogy elveszítette.


Az egymás iránti elköteleződésük, szeretetük, kitartásuk, odafigyelésük, segítőkészségük..stb. példaértékű számomra.

2018. máj. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Az én szüleimtől is el vannak ájulva a távol irokonok,csak én tudom mi történt.
2018. máj. 31. 22:28
 10/21 anonim ***** válasza:

De Te nem érted, hogy a TE szüleidtől a ROKONAID ájulnak el,az előző hozzászóló pedig SAJÁT MAGA a szüleitől?


Egyébként nem teljesen mindegy Neked a dolog? Nemcsak az nagy erény, ha 20-30-40 éve házasok, hanem az, hogy valaki szemet tudott hunyni a másik hibáján, együtt építkezni, újrakezdeni. A megbocsátás.

Nyilván én sem arra értem, aki alkoholista állatként üti-veri a párját, de vannak olyan dolgok az életben,amik igenis megbocsáthatók. Egy megcsalásért pl. mindkét fél felelős, és csak a buta takarózik azzal, hogy ő mindent megtett, a férfinek nem volt elég. Na,de honnan tudta mi a férfi/nő igénye, ha a férfi/nő máshol kereste azt? Vagy milyen érzés olyan otthonba hazaérkezni, ahol a párod épp rajtad éli ki a napi feszkóját, nyilván máshova menekül.Érted, lehet sorolni. De ilyeneken túl lehet lépni,egy házasság sem fenékig tejfel, ezt megmondták a nagyszüleim is, a szüleim is. Az élet házasság nélkül sem hibátlan, szóval igenis van a 20-30-40 éves házasság, amitől el lehet ájulni.

2018. jún. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!