Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek én hibáztam?

Figyelt kérdés
Sziasztok, szóval az történt , hogy vizsgaidőszak, stresszes voltam , kevésbé foglalkoztam a barátnőmmel viszont ő nem mondott semmit, hogy többet szeretné vagy valami meg soha nem mondta hogy bármivel is gond lenne a kapcsolatunkba, na szóval új munkahelyén el kezdett talizgati egy pasival , második tali után (én csak elsőről tutam hogy barátságból taliztak ) fel hoztam a témát, hogy mostanába kevesebbet beszélgetünk stb és ő rávágta , hogy szakitás, később kiderült hogy második talin már csók is volt , próbáltam mindent hogy megbeszéljük, javitsunk rajta stb de teljesen belezúgott az új pasiba hatástalan minden mintha nem is léteztem volna előtte. 1 évig voltunk együtt . Vélemény ? (én nagyon szeretem még mindig , sőt most jöttem rá igazán mennyire )

2018. jún. 2. 00:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%

Megszakítottad a láncot.


Kérdésre:


Nem te hibáztál. Megérthette volna, hogy vizsgaidőszak van! Barátságból taliztak? Nem hinném.

Sajnálom. Próbáld meg elfelejteni.

2018. jún. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

"Megszakítottad a láncot."


Tévedés, azt én már megtettem:)


Amúgy meg gyorsan lelépett a csaj, mert a vizsgaidőszak max 3 hete tart:)

Már gondolkozhatott a dolgon egy ideje:)

2018. jún. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
De akkor miért nem mondta soha, hogy gond van? :(
2018. jún. 2. 00:21
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert lehet nem is érdekelte. Már elnézést. Tanulj, bulizz és ne engedd, hogy ilyen nők lehúzzanak.
2018. jún. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Amúgy ha nem hozom fel a témát alapból az volt a terve azt mondta, hogy vizsgaidőszak után szakit ami pont 1 hónap volt még akkor...
2018. jún. 2. 00:26
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Xarj az egészre nagy ívben, meg a nőkre is egy nagy barnát. :D
2018. jún. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
104.7%-ra biztos vagyok abban, hogy a lány a vizsgaidőszakos "elhanyagolást" csak ürügynek használja.
2018. jún. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
18%
Ilyenek a mai nők, ezt tartsd észben. Megadhatsz te nekik bármit, és lehetsz a támaszuk minden téren. De ha ők úgy érzik hogy lapos a dolog (mert már nincs meg a tűz meg minden lófasz), akkor előbb utóbb kalandra vágynak majd meg újra arra a tűzre. És megcsalnak szakítanak, és persze minden a te hibád és ők csak áldozatok. Persze a harmadik fél is hibás, hiszen rámozdul egy nőre akiről nagy valószínűséggel megismerkedésük utántól kis idővel már tudja hogy van valakije, de hát csak is az foglalt akin fekszenek elv alapján szabad préda. Te nem hibáztál (ha csak valamit nem mondasz el vagy észre se vetted). Még szép hogy tanulsz vizsgaidőszakban, és hogy arra koncentrálsz mert ha megbuksz rajta az se neki se neked nem jó egy cseppet sem.
2018. jún. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Srác, nem bántásból


Gyors számolás: 2+2=4 ebből -1 az =3


Viccen kívül:

Max 3 hét a vizsgaidőszak, 2x találkoztak és tegyük fel 1 hét különbséggel. Akkor neki elég volt 1 hét a vizsgaidőszakból hogy el legyen hanyagolva?


Hülyeség te se vedd komolyan

2018. jún. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
De nem is az zavar, hogy szakitott ez miatt, hanem hogy próbáltam javitani meg minden de le se szarta, nem értem 2 tali után 1 csókkal bele zúgni valakibe ennyire főleg hogy 10 évvel idősebb nála és egy magasságúak
2018. jún. 2. 00:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!